Skocz do zawartości

Audi A4 B6 1.9tdi 130KM z 2004 roku


Nico
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

Wyrwało niezłą dziurę w bloku. Auto eksploatowane od nowości. Nie wiem czy wymieniał coś z pompą. Ostatecznie wymienił cały silnik. Unikał bym 2.0 TDI, szczególnie że chcesz kupić używane.



Rudy, doczytałem, że problemy z pompą oleju były w starszych generacjach silnika. On kupił w 2011, wersję CR

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziles tym,czy tylko chrzanisz to co uslyszales od dyletantow?

 

 

 

Ja nie, ale stoi w garażu i mam widok na te auto od czasu kiedy miało na liczniku 30k km. Im starsze tym gorsze. Jak wino. Które przerobiono na ocet.

Lancia Lybra '01r. 1.9jtd

 

 

 

To ciekawe czemu wszędzie tak bardzo poleca się te silniki.

 

Bo się poleca. Bo jak Stasiu z Mietkiem i Leszkiem targali z zachodu Paski i Golfy 1.9 których było w brud, to chłopi u nas kupowali. I tak przez wzgląd że tego dużo było to teraz opinia jest ze dobre bo wszyscy jeżdżą/jeździli.

 

 

A że Alfa i reszta włochów ma 1.9 i różni się tylko jedną literą w nazwie to się pod legende made in 4 Rzeczpospolita podpięły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić w niemczech audi z przebiegiem 150-200 tys. , ale bedzie duzo droższe od tych najtańszych. Jeśli jednak takiego szukasz, warto. Miałem 100 konnego przez chwile, jeździ się świetnie. Możesz kupić każde inne auto, innego producenta, ale tak naprawdę tylko audi i bmw z tego rocznika da ci taką frajdę z jazdy, komfort prowadzenia i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Jedyna wada,ciasne wnętrze. Silnik 130 konny to najlepszy wybór, byle ze skrzynią 6 cio biegową. Nawet jak ci się kiedyś znudzi, a znudzi się napewno jak każde , nawet najlepsze auto, zawsze je sprzedasz.

Nie rezygnuj, szukaj tego co tobie się podoba, moze to trochę potrwa, ale to twoja kasa więc to tobie ma się podobać...

 

Jeśli chciałbyś dodatkowych informacji, pisz. Sprowadzam auta z niemiec, nie polecam swoich usług, poprostu mogę ci ewentualnie coś podpowiedzieć.

 

Powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, u mnie to tyle, kupiłem A6 C6 Avant 2005, 2.0 140km silnik chyba BKD (tak jest na pokrywie rozrządu) a więc wolny od problemów z pompą oleju ale nie od pękania głowić, ale auto ma ponad 200 000 wiec głowica jeśli miała się spie**olić to już to zrobiła i jest wymieniona, takie info uzyskałem w sieci. W połowie tyg auto leci na kompletny rozrząd i sprawdzenie co tam w misce olejowej siedzi... Auto od 2009r w PL, właściciel zmarł, kupiłem jako masa spadkowa od jego dzieci, technicznie wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze, jedynie kilka przycierek i rys po gwoździu więc nie obejdzie się bez ingerencji lakiernika, ale za tą kasę żal było nie kupić :) . Dzięki wszystkim za rady, pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico, mało ... Nie będę robił z tego tajemnicy bo nikt mi nie zabierze ani nie dołoży, kosztowało dokładnie 25500pln więc uważam, ze to b. niewiele jak za ten model, zobaczymy ile w niego wpompuje :D Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niet :) Jednym będe latał w dni parzyste a drugim w nieparzyste hehe ... A tak na poważnie to w sobote jadę do kolesia po płytkę do navi, myje, woskuje, zakładam 18stki i wystawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...