Skocz do zawartości

Yamaha fazer 400 co tak klekocze? ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś podnieca się DB kilerem a nie widzicie, ze to gniot zakatowany gumowaniem. Przewalkę zaliczył na plecy i jest krzywy z tyłu. Tu nie tylko klekot jest problemem. Facet to kowal nie z tej ziemi, pieprzy jak potłuczony o ładowaniu, że śmiać się chce, z resztą nie tylko o ładowaniu.

Policz ile on "jedenych wad" wymienil od początku do końca filmu.

To co Ty zapłacisz za ten szrot to potem włożysz dwa razy tyle żeby normalnie chodził. Dozbieraj kasę i kup dobry egzemplarz.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fazerow 400 praktycznie nie ma w polsce ; ( ogolnie moto prosto jechalo, opony na 2 sezony, hamulce byly, lagi czyste, no i do 3 tys chyba nic lepszego nie znajde na a2. Gazniki sam bym mogl ogarnac tak samo malowanie, silnik strasznie skakal na obrotach ale przyjemnie sie jechalo. Za 2500 dobra cena by byla? Moze uda mi sie dogadac moto i tak na 4mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś się na cb500 ? Tam te 2 gary faktycznie jadą.

 

Monter, nie każdy lubi moto idealne i bezwypadkowe. Jeśli nie przeszkadza to użytkownikowi to jego wola. Byle by moto proste było, krzywa dupa nie wpływa zbytnio na właściwości jezdne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko cos chu... tam silnik chodzi skacze na tych obrotach i te stukanie mnie zastanawia co to moze byc a ogolnie to mi sie podobalo bo nawet szlo, mialem horneta 600 z 2006 i jak mam teraz na gs jezdzic to mi sie plakac chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90% procent lancuszek rozrzadu, Jak jest duzy przebieg to tak slychac. Przerabialem to w kilku fazerach 600. Skakanie na obrotach to kwestia swiec i pozadnego czyszczenia gaznikow z dobra regulacja i synchro. Mysle ze 2500zl to jest cena jak za mz wiec nic lepszego nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...