Skocz do zawartości

Tajemniczy przewód (rozwiązany)


mrowa242
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sorki wydawało mi się że to końcówka z uchem ale jednak masz racje to tylko izolacja. Tak to jest jak się na szybko na zdj zerka.. :)

sprawdż czy nie ma w nim prądy ale raczej nie ma i jak nie ma to podłącz do masy.

Może to rozwiąże twoje problemy z ładowaniem.

Nie ma co gadać tylko pchaj aku do moto i sprawdzaj czy jest tam prąd... :biggrin:

Mam prośbę abyś nie radził w ten sposób. W elektryce nie podłącza się nic na "widzi mi się". poza tym sprawdzamy czy jest napięcie w tym przewodzie a nie natężenie prądu.

 

 

 

Serwisówka do zzr-a jest w sieci co by rozwiązało problem.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę abyś nie radził w ten sposób. W elektryce nie podłącza się nic na "widzi mi się". poza tym sprawdzamy czy jest napięcie w tym przewodzie a nie natężenie prądu.

 

 

 

Serwisówka do zzr-a jest w sieci co by rozwiązało problem.

prąd to również napięcie wiec o co chodzi?????

doradzając komuś uważam że ma chociaż minimalne pojęcie o tym co robi...

chyba że uprzedzi że nie wie co robi wtedy staram sie opisać szczegółowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prąd to prąd a napięcie to napięcie nie rób wody z mózgu. Jeśli jest to jakikolwiek ważny przewód masowy lub dodatni połączony przez żarówkę do minusa sprawi że ta o to żarówka zapali się. Multimetr i lutownica w rekach amatorów to broń zabójcza żarówką góra poparzyć się można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w dniu dzisiejszym postanowiłem odpalić mojego zzr 600 po zimie i przy montażu akumulatora zauważyłem wiszący przewód ( czarny z żółtą linią ) o tak sobie wychodzący z wiązki. Czy ktoś może mi powiedzieć za co odpowiada ten przewód ? Dodam, że po włączeniu zapłonu jest na nim znikome napięcie ok 0,14 v .

 

masa

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...