Skocz do zawartości

cross dla 7 latka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam crossa dla 7 letniego syna. W necie jest sporo chińczyków do 1000zł ale nie wiem czy lepiej taki nowy czy za 2-3tyś. używany markowy .

zastanawia mnie też czy na początek z automatem czy manualne biegi..

ma ktoś takiego chinola ? jak to się spisuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam crossa dla 7 letniego syna. W necie jest sporo chińczyków do 1000zł ale nie wiem czy lepiej taki nowy czy za 2-3tyś. używany markowy .

zastanawia mnie też czy na początek z automatem czy manualne biegi..

ma ktoś takiego chinola ? jak to się spisuje?

 

Jeśli jeszcze nie jeździł,to automat moim zdaniem będzie lepszy. Z drugiej strony każdy z Nas uczył się na manualnych Rometach

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w ogóle sprawa bezdyskusyjna. Dla samego bezpieczeństwa dziecka nie kupił bym nic chińskiego. Poza tym podejrzewam że to będzie tak samo jak ze skuterami. Mój sąsiad ku mojemu ogromnemu zdziwieniu zrobił chińczykiem 10 000km. Potem silnik miał dość i przechodził szereg remontów które przynosiły bardzo krótką poprawę. Myślałem że jak na skuter to nieźle dopóki sam nie chciałem kupić Vespy. I tu okazało się że przebiegi w 10 letnich skuterach są w granicach 70 000km i remontu jeszcze nie było. Chińczyki są bardzo kiepsko wykonane jeżeli chodzi o konstrukcję. Zwróć uwagę jak niedokładnie są zrobione spawy w miejscach które normalnie są zasłonięte plastikami.

Inna sprawa że jak kupisz coś markowego, kilku letniego to jest spora szansa że silniczek trzeba będzie remontować i koszty jeszcze wzrosną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla 7 latka to bardziej jakaś 65 dokładniej coś takiego http://allegro.pl/kawasaki-kx65-kx-65-i3964367308.html taniej zbytnio nic nie kupisz poza chińczykiem o których są różne opinie. No co off-roadu to trzeba niestety liczyć się z kosztami ale sądze że takie 65 nie tylko jest troche droższe w kupnie i utrzymaniu ale w zamian masz dobrej jakości sprzęt który z pewnością do ma więcej frajdy z jazdy niż na chińskim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla 7 latka to bardziej jakaś 65 dokładniej coś takiego http://allegro.pl/kawasaki-kx65-kx-65-i3964367308.html taniej zbytnio nic nie kupisz poza chińczykiem o których są różne opinie. No co off-roadu to trzeba niestety liczyć się z kosztami ale sądze że takie 65 nie tylko jest troche droższe w kupnie i utrzymaniu ale w zamian masz dobrej jakości sprzęt który z pewnością do ma więcej frajdy z jazdy niż na chińskim sprzęcie.

 

Taka 65-tka porwie początkującego siedmiolatka -moim zdaniem za mocna na początek. Na drugi sezon jak najbardziej

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...