Skocz do zawartości

Zdane prawko i Kawa ZX-9R w garażu


Kamell80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zdecydowałem się pójść na prawko - niezbyt chętnie bo motocykl odstawiłem już parę lat temu na bok - ale chyba z braku nowych wyzwań. No i udało się bez problemów , w listopadzie odebrałem nowy papier :) Wtedy zaczęły się rozmyślania nad kupnem jakiegoś sprzętu . Wypadło na Kawę zx9r z ostatnich lat produkcji. No i udało się .

Parę dni temu przywiozłem mój nowy sprzęt , Kawasaki ZX-9R z 2002 roku - model po lifcie. Maszynę zakupiłem w Niemieckim salonie Yamahy. Kawa od drugiego właściciela , serwisowana od początku do końca . Niemcy dawali nawet na nią 12-to miesięczną gwarancję . Przebieg 66 tysięcy km. Oryginalny lakier itp. Motor po przeprowadzonym serwisie , tj. wymianie oleju , płynu hamulcowego, inspekcji zaworów i rozrządu. Napęd nowy , opony bdb. Całość powiedziałbym w stanie perfekcyjnym. W zestawie dostałem ciemną szybkę , siedzenie pasażera, dwa bajery do obniżenia tyłu (właściciel był niski) , książkę serwisową i książkę obsługi. Oczywiście na wszystkie dodatki papiery z atestem , jak to u Niemców.

 

post-74388-0-08293600-1391196457.jpg

post-74388-0-76917800-1391196475.jpg

post-74388-0-78447400-1391196484.jpg

post-74388-0-75048800-1391196493.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria za drugim razem- niestety. Za lekko do niej podszedłem . Mimo ,że zdrowo przestudiowałem kodeks drogowy to po prostu za szybko przeleciałem i odpowiedziałem na pytania na egzaminie - na jednym stanąłem i za długo się zastanawiałem , skończył się czas na odpowiedź . Brakło mi jednego punktu. Za drugim razem wszystko na spokojnie, wykorzystałem cały dostępny czas na każde pytanie - egzamin zdany z maksymalną ilością możliwych do zdobycia punktów :) Praktyka zdana za pierwszym razem . Najbardziej obawiałem się szybkiego slalomu ( żeby wyrobić się z prędkością ) bo nie miałem czasu przećwiczyć przed egzaminem - prosto z lotniska pojechałem na egzamin. Trafiłem na fajnego egzaminatora , który nie spotęgował stresu i poszło jak po maśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim miescie kupiles ?

 

Trzeba przyznac, ze ladnie utrzymana.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...