Skocz do zawartości

Jakie moto dla dziewczyny?


Rekomendowane odpowiedzi

patrze na tą dyskusje i co chwile ktos wylatuje z pojemnosciom 125 co wy jak che miec scigacz to nie na tapecie tylko w zyciu a nawet najmocniesza 125 niezapeni kopa 500. Panna jest niska to duzy problem jednak radził bym to gs jesli zobaczysz z e utrzymasz wiecej to kupisz sobie cos innego ale na poczotek to wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak radził bym to gs jesli zobaczysz z e utrzymasz wiecej to kupisz sobie cos innego ale na poczotek to wystarcza.

 

Gadaj z takim ;) 10 razy było mówione, że ma być ścig :!:

 

Ja też obstawiam za ZXR400. Nie za wielki, kopyto ma, prezentuje sie zarąbiście no i jest plastik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent na obniżenie siedzenia 8O

Kupujemy tarkę do tarcia warzyw 8O

Pożyczmy lub kupujemy zszywacz tapicerski + kompet 6 - 8 mm zszywek :x

Zdejmujemy siedzenie z motocykla :mrgreen:

Za pomocą małego śrubokręta i kombinerek z przednie połowy siedzenia wyciągamy zszywki :x

Tarką zcieramy nadwyżkę pianki uważajć coby nie przegiąć i nie zostawć NIC ;)

Naciągamy NAGRZANE pokrycie siedzenia poczynawszy od części przedniej :mrgreen:

Wk.... się niebotycznie bo okazuje się że nie jesteśmy tapicerami ;) ;)

Niesiemy rozmemłaną robotę do specjalisty by ją dokończył za grube pieniądze :P

 

Ja z robótek ręcznych miałem zawsze pałę ale siedzenie udało mi się zrobić samodzielnie, ale .... jak byłem młody i piękny pracowałem jako gastarbaiter w fabryce mebli tapicerskich i cóś tam zostało w pamięci.

 

 

Zbycho

XJR1300( z obniżonym siedzeniem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja z robótek ręcznych miałem zawsze pałę ale siedzenie udało mi się zrobić samodzielnie, ale .... jak byłem młody i piękny pracowałem jako gastarbaiter w fabryce mebli tapicerskich i cóś tam zostało w pamięci.

 

Zbycho, reklamy to sobie nie zrobisz takim stwierdzeniem, robótki reczne to podstawa ;)

 

Hehe patetnt niezly, w razie konieczności znam jednego tapicera, za falszke naprawi, jak cus spartacze.

 

ZXR 400 to jest mój główny faworyt, tylko pytanie od jakiego rocznika startować, ja bym obstawiała od 96, jak myślicie?

aha nie dośc że jest plastik to jest GREEN ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak chcesz plastika, to od razu pomyśl o komplecie ślizgaczy (crashpadów). Jak sprzedałem mojego zzr600 (77 cm siedzenie) to kupił go facet m.in dla swojej dziewczyny (nawet 160 nie ma) i nogami dostawała ziemi. Sam jestem konus, i teraz mam moto 83,5 cm siedzenie, więc musiałem nauczyć się żyć z tym, że stoję prawie tylko na paluszakach. Ale moto jest lekkie jak GS. I właśnie kombinuję crashpady... "w razie jak by co". W ZXR400 to może Ci zaoszczędzić trochę kosztów.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...