Skocz do zawartości

Samotna podróż do Norwegii, 13-21 sierpień 2012


Malvina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedz mi jeszcze czy bardzo droga miała być ta suknia, bo może by jednak musnąć tą Norwegie ....

Moja suknia miała być piękna, a co piękne, niestety też zazwyczaj dość drogie. Możemy o szczegółach pogadać na priv. Nie odważyłam się na noclegi w namiocie, choć pewnie podróż zyskałaby jeszcze dodatkowo znamię dzikości, więc niestety sporą część budżetu wydałam na noclegi, które do tanich w krajach skandynawskich nie należą. Nie musisz się martwić opłatami za rewelacyjne drogi, tunele, mosty - motocykle (a napewno kobiety na motocyklach) jeżdzą za free.

 

Fajna podróż szkoda tylko, że rozpoczęła się końcem czegoś......

Moja znajoma też tamten rejon zwiedziła sama trzy albo cztery lata temu ;) niezapomniane chwile....

Karola, a skomunikowałabyś mnie z tą znajomą? Bardzo chętnie wymieniłabym się doświadczeniami. Da się zrobić, jak myślisz?

 

Moja Przyjaciółka właśnie wyjechała do Berlina, podobno macie dużo biedronek? :)

Jakie biedronki..?

 

Małe, śliczne, w kropki i można je wysłać, żeby się garnęły po pieczywo ;) I wcale tu nie mówię o słodkiej utrzymance z Chin z ospą.

 

No no, Malvina - pogratulować i pozazdrościć

 

Przyjmuję gratulacje, ale żeby zazdrościć, a fuj!!! Brzydkie uczucie, wstydź się piórko ;)

 

Malvina Ty już wiesz co.... ;)

Wiem, YUBASQ wiem :wub:

 

Najfajniesza suknia ślubna jaką widziałem :)

 

Pięknie to ująłeś Louis - ogromne dziękuję :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Są pozytywy. Każdy koniec daje szansę na nowe. Trochę mi to przypomina mój zeszłoroczny wzglednie spontaniczny wyjazd. Gratuluje wyprawy a jeśi rzeczywiście dała to czego oczekiwałaś tym lepiej.

Polub mój funpage na Facebook'u KRONIKI MOTOCYKLOWE https://www.facebook...478773095509832 i jedź ze mną (wirtualnie)


na wyprawę Route66.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek za taką traske solo. Sam waham się czy jechać Hiszpania Portugalia lub Szwecja Norwegia ale czytam coraz więcej pozytywów o Norwegii.

Jeśli chodzi o czytanie o Norwegii na motocyklu, to polecam ten tekst:

http://motohoryzont.com/na-NORDKAPP-motocyklem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pamiętam jak szukałem osób na wyjazd na Bałkany. Wtedy rozmawialismi i wybrałaś jednak Norwegię. Gratki, super wyjazd. Mnie się udało Bałkany zrealizować rok później. A teraz myślę o Norwegii.

Edytowane przez Kowal_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...