Skocz do zawartości

Honda MTX 80 - tłok od 125 problem.


toudi17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rysy na cylindrze nie zostaną pokryte przy tym wymiarze...



Na dodatek nie mogę znaleźć dokładnych wymiarów tego tłoka...



Znalazłem coś takiego, ale najpierw kupie ten tani i sprawdzę czy w ogóle będzie na tym chodził. Jeżeli zda egzamin zmienię na lepszą półkę :)

http://www.motocombo.pl/p/235/7742/tlok-vertex-replica-honda-2t-mtx-125-r-ns-125-cylinder-aluminiowy--honda-tloki-silnik-technika-motocyklowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zadzwonić do firmy która handluje tłokami - niech pomierzą dokładnie upatrzony tłok, szerokość okien, przesunięcie, bo tu też mogą być różnice.

Pisałeś że potrzebujesz 55 mm, cylinder na tym tłoku który Ci podałem byłby szlifowany na 55mm, 0,06 mm to luz w pasowaniu.

Edytowane przez demon250891

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już uda ci się to złożyć to pochwal się czy to działa jak powinno

Daj znać też jaki był ten tajwański tłok z bardzo dobrego jakościowo materiału :biggrin:

(czyli waty i patyczków higienicznych) :biggrin:

 

Chyba że masz jakiś serwis motocyklowy w swoim mieście to podjedz do nich i zapytaj powinni mieć takie tłoki do CRM, MTX na miejscu to dość popularne sprzęty to porównasz zanim kupisz w ciemno, a podawanie wymiarów przez telefon też może sie mijać z prawdą a tu są ważne na prawde szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, wezne wszystko pod uwagę, dokładniej zorientuje się jeszcze w tych tłokach(zadzwonie tu i tam). Tak jak ja mam ułozone okienka w starym tłoku to w żadnym w którym szukałem tak nie ma.

Co do mechanika to mam takich dwóch dość dobrych szpeców ale oni w takich sprzętach tak nie siedzą i jak byłem z moim tłokiem nie wiedzieli co dobrać.
PS. Nie śmiej się z tego TAJWANA lepsze to na próbe niż ma motor stać. Chciałem go sprzedać za 900zł także nie moge teżw niego ładować grubych pieniędzy jak mam drugi 100% sprawny motor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...