Skocz do zawartości

Szukam chętnych na wyprawe może w góry (no i dziewczyny;))


krzysiekzer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam osób najlepiej z wielkopolski chętnych na wyjazd w góry lub na wschód na naszych kochanych maszynach.Wolałbym żeby to była spokojna wyprawa pełna wspaniałych wrażeń a nie pogoń za prędkościom (gdyż sa posiadam motocykl z którego lepiej nie wyciskać za dużo :/)

[glow=red:2be2ee4ef1]Ps. mam wolne jedno miejsce a wiec, jeśli by jakaś fajna dziewczyna kochająca motocykle (i motocyklistów;) chciała przeżyć nie zapomnianą przygodę...Nic innego tylko pytać!!![/glow:2be2ee4ef1]Czekam na odpowiedzi

 

Pozdrawiam Krzysiek

Yamaha XJ550 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu,

 

Na forum Gazety szukasz i tu szukasz....?? ;)

A może rozejrzyj się wśród znajomych dziewczyn, z pewnością jakaś chętna się znajdzie. :lol:

Gwarantuję, miłośniczek motocyklów i motocyklistów jest naprawdę sporo :) ;)

 

Heh a nie odpisałeś mi jakiego koloru masz to moto!!?? No bo wiesz, kolor najistotniejszy :P :P :P

 

Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi hi

Przejrzałaś mnie :mrgreen:

Mieszkam w takiej wiosce ze ludzie widząc kogoś na lepszym motocyklu uznają ze jest on złodziejem albo bandytą.Więc wiesz jakie mam mniemanie w mojej mieśinie.Wszystkie dziewczyny to takie ... ze nic innego im w głowach tylko jechać na jakąś wiejską dyskotekę i tam połknąć parę... i przyjąć kolejnego frajera :P ;) ;) :P :P :P A więc nic innego mi nie pozostaje tylko szukać znajomych w świecie albo spie...... z tej wioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to faktycznie tragedia ;) :P

 

Swoją drogą coś wiem o ludzkim gadaniu, tak że hmmmm no wybaczam Ci tą despercję w poszukiwaniach :P

 

Szukaj dalej, może jakąś nie - plastikową dziewczynę znajdziesz w szerokim swiecie, a jak nie to sam napisaleś- spir.... z tej wiochy, chyba że lubisz :) ale nie sądzę. Skoro cenisz w dziewczynach wartości "wyższe" to szukaj poza swoją wiochą, gdzie nie mają Cię za złodzieja i bandytę :lol:

 

No i co z tym kolorem????? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...