Skocz do zawartości

ttr 600 nie pali, strzela z tłumika


tomek5700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich użytkowników.

Mam pewien problem, Jeździłem normalnie motocyklem, yamaha ttr 600 2000r wszystko było Ok bez żadnych problemów itd. Później motocykl stał może 3tygodnie nie używany w takim garażu nie ogrzewanym a parę razy była temp na minusie mocą. Chciałem się przejechać i pale moto. Zapalił normalnie od kopa po tej przerwie na ssaniu zostawiłem go niech się grzeje i po chwili zgasł i nie chce zapalić to po około 15min kopania zapalił to go trzymalem na gazie tak żeby nie zgasł trochę się zagrzal to się przejechałem moto normalnie chodzi i nie gaśnie . Ta przejażdżka taka tylko krótką i bez szaleństw żeby tylko sprawdzić czy jeździ dobrze. Zgasilem moto i pale go bez żadnego problemu i nie gasnie więc go zostawiłem. Później znów stał może 2tygodnie warunki takie same. Odpalam motocykl na ssaniu wszystko bez problemu dosłownie od kopa zostawiłem na ssaniu niech się trochę grzeje i biorę go że pojadę i nawet biegu nie wrzucilem i zgasł to próbuje palić bez ssania już i tak palił i gasl to wkońcu jak zapalił to dałem gazu i pali tak duszno i ogień z tłumika poszedł to go wkońcu puściłem z gazu i już nie Odpalil. Czego to może być przyczyną i od czego w ogóle zacząć przy szukaniu przyczyny. Bardzo proszę o pomoc. :( nowe gumy założone na pierwsze śniegi a tu moto nie pali :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro zabieram się do pracy też obstawialem świece, już tak czy tak ją miałem wymieniać więc od razu to zrobię i spróbuje. Jakby ktoś miał jeszcze jakiś pomysł co to może być to bardzo proszę pisać jak już będę miał moto pod nożem to sprawdze wszystko co mogłoby być tego przyczyną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTR mialy prolemy z CDi , moze wlasnie twoj sie komczy. Ale najpierw , sprawdz kostki elektryczne , gaznik , zawory , nowa swieca. Kiedys w KLR mialem tak ze na zimno zalewal sie , a na cieplo palil od strzala, po wymianie swiecy zapomnialem co to "zalanie" motocykla.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem akurat stara świece z niego, włożyłem i dosłownie od strzała , możliwe jest że te poprzednia świece spaliło ? Bo taka wyglądała i iskry nie dawała :) dzięki wielkie za podpowiedz. A jeszcze tak na przyszłość co to jest to CDi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...