Skocz do zawartości

WSK 175 nie pali


kamilLWG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam z wsk 175 taki problem paliwo nie dochodzi do cylindra gaznik czysciłem i dalej to samo ale jak pcham na popych i trzymam linke od ssania to motor chodzi ale strzela strasznie z tłumnika

Edytowane przez kamilLWG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam z wsk 175 taki problem paliwo nie dochodzi do cylindra gaznik czysciłem i dalej to samo ale jak pcham na popych i trzymam linke od ssania to motor chodzi ale strzela strasznie z tłumnika

 

Po to motocykl ma rozrusznik nożny aby go używać.

Nowa świeca, sprawdzenie ustawienia zapłonu i porządne czyszczenie gaźnika wraz z wstępną regulacją a na końcu zalać świeże paliwo i skorzystać z kopniaka. :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po to motocykl ma rozrusznik nożny aby go używać.

Nowa świeca, sprawdzenie ustawienia zapłonu i porządne czyszczenie gaźnika wraz z wstępną regulacją a na końcu zalać świeże paliwo i skorzystać z kopniaka. :biggrin:

Teraz na kopke łapie ale jak odpale to tak sie dzieje jak by sie gaz zablokował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dolot szczelny? Może łapie gdzieś fałszywe powietrze. Sprawdź też szczelność gaźnika- tj wszystkie podkładki i uszczelki.

wszystko dobrze jest tylko nw czemu nie dostaje paliwa do cylindra i na kopke nie łapie a jak go pcham na popych to działa tylko ze straszne strzela z tłumika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dobrze jest tylko nw czemu nie dostaje paliwa do cylindra i na kopke nie łapie a jak go pcham na popych to działa tylko ze straszne strzela z tłumika

 

masz jakieś pojęcie o zasadach pracy silnika 2T ?

Zrobiłeś coś przy nim z listy którą napisałem ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...