Skocz do zawartości

obowiązek przerejestrowania pojazdu i konsekwencje


konrad1f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

masz info na zaświadczeniu jak długo jest ważne?

kiedyś było ważne bodajże 30dni

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tez jest ważny papierek z przeglądu tylko 30 dni (właśnie wczoraj zaniosłem dowód do wymiany po 29 dniach od badań), pytałem w WK , ponoć jest projekt ustawy aby można to zmienić i ten papierek mógł obowiązywać jako ważne badania ... ale kiedy to wejdzie... nikt nie wie? i jeszcze jedno , jak nie potrzebujesz tymczasowego dowodu rej. to płacisz tylko 54.50 (skąd te 0.50? :banghead: ) a jeżeli jeździsz to ponad 70-ąt za tymczasowy... ja sezon zamykałem 20 listopada więc czekam dwa tyg. i płacę nieco ponad 5 dych...i tak ma padać śnieg ... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz info na zaświadczeniu jak długo jest ważne?

kiedyś było ważne bodajże 30dni

 

Na zaświadczeniu z przeglądu jest info o takim brzmieniu: (z tego co pamiętam) właściciel ma obowiązek w ciągu 30 dni zgłosić zmiany, to zaś nie określa samo w sobie ważności zaświadczenia, pytanie też czy zrobienie rutynowego przeglądu bez jakichkolwiek zmian np: instalacja haka lub gazu jest zmianą ;)

Tylko czasu brak pewnie.

 

Tak było, kolejka z 20 osób, po drugim podejściu dałem sobie spokój, przy kontroli pokazałem zaświadczenie i nie było problemów.

Trzeba będzie się zebrać i to załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...