Skocz do zawartości

2014 - Dookoła Morza Czarnego.


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wpierw właśnie trzeba zabrać się za sprawę podstawową czyli ustalenie trasy, czas całej podróży i przewidywane koszta ale to już w swoim zakresie wedle zapotrzebowań.

Kawasaki ZZR 1400 Performance Sport

250_zpsc20e357d.jpg

LwG ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może by ktoś bardziej doświadczony podał jakieś przykłady trasy , tak dopasowaną do tygodniowego wypadu, a noclegi na pewno jakieś tanie, bo po co wypasione hotele jeżeli trzeba żeby było czysto , ciepła woda do mycia i łóżka wygodne. Liczy się jazda i podziwianie widoków. Gdyby był ktoś chętny w podpowiedziach to by się coś wymyśliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na taki czas dobrym pomysłem byłaby Chorwacja, dobre drogi, jeszcze lepsze widoki i morze i świetne góry

jednak polecam Wam założenie oddzielnego wątku, tutaj rozmawiamy na temat wyjazdu dookoła Morza Czarnego, na którą zdecydowały się już cztery osoby także wszystko jest aktualne ale ekipa się zmieniła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te obydwa wypady (jak ten planowany tygodniowy wypali) nie będą na siebie nachodzić czasowo to mogę jechać tu i tu. Zawsze jakieś nowe doświadczenia i znajomości się przydadzą więc czemu nie. Czekam na jakieś dalsze szczegóły. Pozdrawiam

Kawasaki ZZR 1400 Performance Sport

250_zpsc20e357d.jpg

LwG ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygodniowy wypad dookoła morza czarnego ??? Takie rzeczy to tylko w erze :D

Ps. Strasznie żeście rozjechali koledze temat morza czarnego :(

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 10 dni dookoła M.Czarnego to tak jak pisał Pablo - tylko w Erze - pewnie się da ale ... właśnie. :banghead:
Ja planuję 20 dni i musi mnie to wystarczyć. Ja wyjazd planuję od pewnego czasu (zbieram urlop i kasę) nie pędzę w okresie wakacyjnym bo: wyższe temperatury i ceny, na drodze więcej katamaranów a w ciekawych miejscach tłumy, no i rodzina w tym okresie ma pierwszeństwo.

Mam w związku z powyższym pytanie:

 

Może ktoś jechał z Władykaukazu (może tylko z Krymu i czy lepiej przez Dniepropietrowsk) do PL - Ile czasu 2-3dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z ostatnimi wydarzeniami na Krymie, chyba będzie trzeba poszukać innej trasy... Przejazd przez Krym odradzają nawet Ukraińcy.

 

Ale tak z ciekawości, czy mimo tego co się tam dzieje, ktoś z Was jeszcze wierzy, że uda mu się tamtędy przejechać ?

Edytowane przez kolasgsxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...