Skocz do zawartości

KTM EXC 200


To_masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, oto Jego Pomarńczowość KATz 2007r., przelatanych ma 90 mth, pierwszy zweitakt w mojej karierze i od razu dodał skrzydeł moim uśpionym motylom w brzuchu :) Maszyna jest mega, poręczna jak rower i zwinna jak tygrys, zaczęła już siać spustoszenie w mojej psychice i na południowych krańcach podwarszawskich prerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa maszyna. Z ciekawości i lenistwa zapytam... jak wygląda sprawa w ruchu drogowym? Chodzi dokładnie o kierunkowskazy. Brak, czy może odłączany element?

sprawa z ruchem drogowym nie wygląda wcale ;) moto nie ma akumulatora a więc nie posiada ani kierunkowskazów ani lampy z tyłu ani lusterek , to po prostu typowy terenowy dzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatkę na kask skonstruował poprzedni właściciel szykując maszynę na trójmiejskie kamienne falochrony :) a ja nie ściągam jej bo buduję koło domu mały park rozrywki, wczoraj wylądowały tam dwie brzozy (ciekawe kiedy Antoni przybędzie je zbadać :P ) i siatka daje spokojne sumienie że dyfuzor nie ucierpi przy gorszych skokach :)

 

mam go dopiero tydzień z haczykiem, więc poza myciem filtra powietrza i olejem do mieszanki paliwa kosztów nie ponosiłem, zobaczymy jak długo wytrzyma tłok i korba to wtedy poznam dokładniejszą cenę serwisowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

brak akumulatora nie wyklucza kierunkowskazów czy tylnej lampy, a tablica się czasem przydaje.

pl → pl
ani lusterek , to po prostu typowy terenowy dzik

 

wiem wiem, ale nie przewiduję takiego doposażenia dla swojej pomarańczy :) moto asfalt zna z opowieści więc i tablicą nie będę go szpecił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...