Skocz do zawartości

Hondę VFR kupię....


december74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w temacie kupię vfr-kę, bez bliskiego spotkania z walcem i nie po przeróbkach w garażu u Władzia na czołg... :)

Cena max 6 tys. Cieszyłby mnie motocykl jak najbliższy oryginału i oryginał. Rozumiem że nowe w salonie, więc do kupna podchodzę normalnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz na forum VFR

www.vfr-oc.pl

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, weź moją : ) włożysz 2500-3000 i masz lepszy stan niże te powystawiane za 10koła parchy.
Moja lata na full syntetyku 300v, silnik igła, odpala pięknie nawet przy -20C, nówka napęd
Oto fotka 1234787_646185128749646_1330327222_n.jpg

potrzebuje pilnie kasy i naprawdę kupiłem ją goła za 4800 z myslą o dokupieniu brakujacych elementów, sprzedaje za 4500 a władowałem w nia ponad 1000zł. Próbowałem się z 3 vfr 800 i żadna nie miała szans na przyspieszenie. Spalanie w normie, każdy czujnik sprawny, brak błędów w kompie.
Potrzebuje kasy na dokończenie zabytkowe motocykla a położenie chromu kosztuje :)

Do motocykla potrzeba czachy, szyby, boczków, wypełnień zegarów, zegarów i reflektora
Zegary i reflektor można kupić za 1000-1500zł jak ktoś przywiezie rozbitka, plastiki groszowe sprawy(stelarz do czachy mam)

Edytowane przez Lidkus

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...