Skocz do zawartości

szukam czegoś nowago


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!! Kilka dni temu sprzedałęm swego kawasaki i został mi tylko ogar. Mam wolną kase i coś bym kupił tylko nie wiem co ,poza tym coś dobrego to ciężko dostać, same samoloty z tych motorów :P .

Może poszukam sobie znowu dt 125 tylko jakiejś ładnej najlepiej jak najmłodszej w dobrej cenie. chciałbym kupić kawasaki kx 125 lub honde cr125 ale z chomologacją a to w ogóle ciężko dostać. jak byście mieli cos dobrego z okolic gdańska to dajcie znać.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sie zaczoł sypać jak DT ta co ma Strzalek

 

Wcale nie zaczeła sie sypac tylko jedna rzecz była z*ebana.

Teraz Dt chodzi wyśmienicie. Na prostej przyspieszenie maprawie jak CR 85, tyle ze pod wzgledem charakterystyki przewyższa ją bardzo. Jak wrzucam 2 bieg to sama sie na koło podnosi. Także mateusz mozesz se znowu kupic Dt i ja odblokować tyle ze musisz wiedzieć gdzie sa wszytstkie blokady ( bo na www.dt125.de nie ma wszystkich) i potem dobrze wyregulować.

A wracając do KX`a to nowy właściciel pewnie bedzie miał teraz problem i wydatki :P

 

* - D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem kx-a  po to żebym mógł sobie kupić coś zarejestrowanego .   :P  :P    Kawasaki był w idealnym stanie co już powtarzam wiele razy.

Wyczynowa crossówka przez 30 godzin jeżdzenia i nic przy niej nie robienia na pewno nie jest w stanie idealnym :P Więc nie ściemniaj. Pewnie juz wiecej wyjeździłęś nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Strzałek, kup odblokowaną DT 125 lub jakiegoś większego 4T :mrgreen:

 

Kwestia w tym, że nie wiem ile masz lat i czy masz prawko :|

Jeśli masz już 18 lat to nie pchaj się w 125 ccm, lepiej już kupić jakiegoś mocniejszego 4T 8)

 

Ja mam 4T i jestem bardzo zadowolony :P Mało pali i ma dużo lepszą charakterystyke silnika niż 2T :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...