Skocz do zawartości

KTM EXC200 czy...


To_masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

trochę niespodziewanie mam możliwość kupić KTMa EXC200 z 2006 r. od pierwszego właściciela, przebieg 80 motogodzin, na oryginalnych plastikach, sprzęt nie widział poważnego terenu .

Człowiek chce za niego 12 tys.PLN , pytanie do wyznawców katów czy wchodzić w tą transakcję? myślałem początkowo o jakiejś 250 do 10 tys ale tutaj sprzęt wydaje się pewniejszy, co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno stałem się posiadaczem exc 200 wcześniej miałem exc 125. Ten motor jest jednym z lepszych na którym jeździłem, prawie, że idealny. Mam do czynienia też z 250 2T i ten motocykl jest za mocny jak dla mnie, charakterystyka silnika bardzo nerwowa. Bierz 200 2T nie będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl który ma 80mth powinien wyglądać i jezdzić praktycznie jak nowy. Plastiki są mało istotne bo większość po wyjechaniu z salonu je ściąga i zakłada zamienniki a potem do sprzedania mają oryginalne z okleiną. 12 000 to cena taka w sumie aktualna za KTM z papierami. Ale ja bym tyle nie dał chyba że właśnie te 80mth było by realne. Przy takim przebiegu hałaśliwe KTM-owskie sprzegło nie hałasuje prawie wcale :)

A sam exc 200 to super motocykl. Lekkość prowadzenia i waga 125 a moc prawie jak w 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda całkiem nieźle. Tyle że pisałeś że nie widział poważnego terenu a zabezpieczony jest jak przez profesjonalistę uprawiającego hard enduro :) to samo sugerują kolory numeru startowego które oznaczają albo klasę E2 w mistrzostwach polski enduro lub klasę senior2 w mistrzostwach lub pucharze polski w cross country :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt dopiero był przygotowywany przez Marcina S. ( a uważam go za Profesjonalistę) do wymagającej zimy, ale sprzedaje bo nabył drogą kupna enduro Sherco 300 no i mało miejsca w garażu Mu się zrobiło ;)

ostatecznie dogadaliśmy się i biorę sprzęta, pozostaje kwestia ściągnięcia go z Sopotu..

 

gdyby tak ktoś robił trasę 3Miasto-Wawa jakimś busikiem z opcją wrzucenia go na pakę to bym chętnie skorzystał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...