Skocz do zawartości

Kaski 'cafe racer'


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus,

 

Interesują mnie dpostępne w naszym pięknym kraju kaski otwarte w stylu cafe racer.

Wymagania : koniecznie jasny, koniecznie z motywem szachownicy

 

Które znalazłem:

Caberg Freeride Indy

caberg_freeride_indy_cream-brown.jpg

W Polsce w tej wersji kolorystycznej niedostęny :( W białej też nie.

Spory plus: możliwość zamontowania dużego, unoszonego wizjera, a mocowanie jest na tyle estetyczne i dyskretne, że się nie rzuca w oczy.

 

AGV RP60

AGV_RP60_Cafe_Racer_White_goggles__27839

Chyba dostęny tu http://www.24mx.pl/o-nas/, także w ciekawej opcji zielonej.

 

Pytanie do Was, drogie koleżanki i koledzy - znacie jakieś podobne stwory ?

Edytowane przez xor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie prościej namalować/nakleić motyw szachownicy niż na siłę szukać takiego malowania?

fajnie wyglądają kaski Bitwell ale niestety nie mają homologacji (czyli teoretycznie tak jak i braincap-y nie są dopuszczone do poruszania się w nich po drogach publicznych)

mi osobiście podobają się kaski Vespa - są na prawdę fajnie wykonane, wykończone skórą tyle, że logo trzeba by było zakamuflować :)

a jak szaleć to Davida :)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namalować/nakleić tak, aby zadowoliło mój zmysł estetyczny, będzie mi niezwykle trudno ;)

Nie wykluczam i takiej opcji, ale na razie szukam fabrycznie ładnych.

 

Davida są drogie, i takie sobie - niektóre dziwacznie wielkie.

 

Co do Vesp - tak sobie zerknąłem, i faktycznie, mają zupełnie niczego sobie !

Na logo zawsze można nakleić szachownicę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja taki kask zrobiłem sobie z starego kasku kumpla - oddał go za flaszkę :wink: , musiałem tylko zrobić nowy srodek.

Tutaj masz zajufajnego gotowca:

http://www.24mx.pl/motocykl/p/kask-suomy-jet-70s-czarny-mat/35457/

naklejasz szachownicę i jazda :cool:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz coś nie do końca z szachownicą ale motyw jest zbliżony.

Trzeci od lewej, pierwszy po kaskach kolorowych z grafiką.

 

http://www.suomy.com/en/products/jet-70s.html

 

 

SUOMY HELMET JET 70'S RACING kolor czarny mat nr katalogowy KS700010

Cena detaliczna 899zł.

Edytowane przez 1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam w bell rt, powiem, ze nawet nawet , jest szybka mocowana na stale, ale rady to ona nie daje. Jakosc wykonania super

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.. w takim kasku na jakimś Junaku to szpan :D

Ja mam takie cuś: http://www.motocyklowy.pl/kask-otwarty-agv-ascot-ii-mds-kolor-gun-metal-,23605.html Ktoś tam powie, że to niebezpieczne, bo za tani itd. Ja tam nie narzekam. Jeżdzę tylko po mieście i nie zapier...lam, więc dla mnie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes z Bielska a Eurorider z Bielska jest dystrybutorem Bell na Polske, wystarczy podjechac i pomacac. Rozmiarowka jest mega zanizona wiec nie ma wyjscia trzeba mierzyc

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem tego AGV RP-60.

Obawiałem się rozmiaru, ale jest świetnie !

 

Noszę M, np. mam integrala Caberg EGO leżącego bardzo dobrze, to i zamówiłem rp-60 też m.

Na początku cisnął, myślałem, żę będzie lipa, ale ponosiłem go trochę w chacie, dzisiaj 2h jeździłem, i kask leży świetnie.

 

Gogle są w komplecie, i ogólnie są takie sobie, założone gumką na kasku nie są dociśnięte dobrze i wiatr trochę hula po oczach.

Ale coś wymślę aby temu zaradzić :)

 

Jeździło się fajnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...