Skocz do zawartości

skrzynia biegów yamaha yz125


siibol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Jak w temacie, mam problem ze skrzynią biegów w yz125 z 99r. Silnik pozostał u mechanika, zwiazku z tym że niebede mógł sie do niego w najbliższym czasie uda, niewiem dokladnie jak wygląda czesc która została uszkodzona. Mechanik powiedział mi że to - PROGRAM ZMIANY BIEGÓW ( na którym się opierają wodziki). Czy ktoś wie która to cześć w skrzyni? Jak wygląda? może jakieś zdjęcie ysunek? Chciałbym to już poszukać i zorientować sie w cenach. Z góry dziękuje.

post-72976-0-26511400-1379603182_thumb.gif

post-72976-0-88482800-1379603189_thumb.gif

post-72976-0-00518500-1379603199_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, to jest ta część nr 1 z ostatniego schematu. Dzięki wielkie za podpowiedź. Czy ktoś może posiada takową część? Chetnie odkupię za dobrą cenę..) Moja Yamaszka Yz125 jest z roku 99. Zrobiłem zdjęcie dokładnie czego potrzebuję.

post-72976-0-96773900-1379869927_thumb.jpg

post-72976-0-88881900-1379869945_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak w twoim programatorze jak można wiedzieć?

Remonty silników, zawieszeń, tulejowanie, szlify, wymiany korbowodów, naprawa wałów. Mycie gaźników w przemysłowej Myjni Ultradźwiękowej.
Serwisówki do Motocykli
http://serwisowki.ubf.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj z kupnem używki bo możesz kupić jeszcze gorszy niż twój.

A w tym aktualny wałek jest taki zły?

Remonty silników, zawieszeń, tulejowanie, szlify, wymiany korbowodów, naprawa wałów. Mycie gaźników w przemysłowej Myjni Ultradźwiękowej.
Serwisówki do Motocykli
http://serwisowki.ubf.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten programator był pękniety z jednej strony akurat na zdjęciu tego nie widać, widać było że wcześniej ktoś go już spawał. Odłamany kawałek zblokował mi skrzynię.

A co jest nie tak w twoim programatorze jak można wiedzieć?



Witam

 

zakupiłem już drugi wałe (programator) oczywiśćie używany ale w bardzo dobrym stanie, dziś został przełożony i płynnie biegi wchodzą. Dzieki za podpowiedź i zainteresowanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...