Skocz do zawartości

napis na kombi


Gość stoowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam na kombinezonie na plecach jakis tam napis..

a chcialbym inny:) np moja ksywke...

pomyslalem ze moznaby jakos przyszyc nowy kawalek skory z nowym napisem zakrywajacym stary napis...

fajnie by bylo gdyby ten nwy napis byl jakos wyszywany a nie malowany...;)

 

moze ktos wie kto w okolicach 3 miasta zajmuje sie czyms takim....

z gory dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzebaby uderzyć z tym do jakiegoś zakładu zajmującego się wyrobem skór... znajomy z Pruszcza wspominał mi, że ktoś z tamtąd uszył mu cały kombinezon skórzany, więc taki napis na pewno też by facet wykonał... tyle tylko, że ten qmpel wyjechał, a ja niestety żadnych namiarów nie posiadam.

No ale w Gdańsku też na pewno są zakłady zajmujące się skórami - bodajże w tej uliczce za kościołem mariackim (chyba Garncarska) jest jakiś... albo w necie można poszukać. Byleby tylko firma solidna była i zrobiła wszystko jak należy, żeby po takiej operacji kombinezon np. nie zaczął przeciekać na szwach.

No a w ogóle to zamiast tego zawsze możesz założyć np. kamizelkę 4umową z nickiem i też jest git :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką robota zajmuja sie również siostry zakonne w niektórych zakonach. W okolicach Olsztyna są "karmelitanko Bose" ostatnio moj ojciec załatwiał u nich sztandar do koła łowieckiego zrobiły to bardzo fajnie, teraz mymyślam jakiś emblemat na kórteczke i pojade do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za linki do kamizelek:)

a co do karmelitanek..

jaja sobie robiz ze me czy serio piszesz :idea: :?: :roll: :!: bo to zabrzmialo nawet sensownie:P

tylko tak jakos niestandardowo... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...