Skocz do zawartości

Kawasaki KX 250f 4t- strzały z układu wydechowego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

p.s. Tam się chyba pomyliłeś chciałeś chyba napisać ze litr pełnego syntetyka jest droższy niż specyfik do nasaczania filtra, sprawdzałem wczoraj ceny i widziałem ze za litr oleju bede musiał koło stówki dać za ten Full syntetyk dlatego pytałem czy nie moze być pol syntetyk bo tyle za olej jeszcze nie płaciłem :P

 

ano

Ale nie ma co panikować jak zalejesz półsyntetyk to tragedii też nie powinno być.

 

tragedii, nie, tyle tylko ze skrócisz i tak bardzo krótką żywotnosc tego silnika

 

Ja do kata 525 leję tylko pełny syntetyk, tak robią wszyscy moi znajomi, tak podaje serwisówka i tak zaleca ASO.Przy czym silnik kata z serii RACING to przy takim kx-fie 250, ktory kręci się wyzej niz 2T i ma bardzo duzo mocy z małej pojemnosci bardzo prosta, niewysilona i pancerna jednostka.

 

uzywam 300V 15w50, kupując 4l mam w cenie ok 50-60zł/l

 

do autora-kolego, dam ci radę-jeśli nie masz kasy na prawidłowy serwis wyczynówki to sprzedaj ją póki jezdzi i kup sobie cos z seri KLX albo XR, nie pojedziesz tak szybko ale przynajmiej nauczysz się jezdzic zanim moto się rozleci ;)

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z moto nie zrezygnuje na pewno bo jak ją odpalam to aż chce mi się żyć po pierwszym 2 tyg powiem ta kawka dosyc fajnie naprawde fajnie się tym jeździ, cieżko było na początku mi ją w ogolę odpalić ale wydaje mi się że każdy to kiedyś przechodził he he teraz jest należycie ustawić dobrze tłoczek i pali od strzała, komprecha jest dobra bo mi mierzyli goscie na serwisie takze nawet udalo mi sie ja kupić olej wymieniłem w sklepie na full syntetyk j.w laik w temacie dorwałem serwisówkę i troche dookola polatałem z kluczami i suwmiarka w okół moto i jest elegancko troche jeszcze jestem taki badacz tematu ale się rozkręcam he he dzięki za rady j/w w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...