Skocz do zawartości

Wyczynowa 50


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Niestety przyszedł już na to czas i rmx jest dla mnie za słąby pod każdym względem.

Zastanawiałęm się wcześniej nad 125, lecz chyba jednak przemęcze się jeszcze rok na takiej wyczynówce ze względu na zawody. W któych żeby startować w setkach trzeba mieć duuuuużo forsy.

Tak, więc co mi radzicie. Hm, Beta itp itd. Co polecacie co wiecie na temat takich sprzętów.

Jak części i jak często trzeba wymieniac. Słyszałem, że często sprzęgło.

Ogólnie wszystko co wiecie. Jak macie coś na oku to dawać.

Czekam oczywiscie na linki :mrgreen:

P.S Jakby coś ktoś znajomy chciał kupić jakąs 50 to pamiętajcie, żeby mu powiedzieć o mnie i o rmxie sprzedać ;)

 

To by było na tyle, mam nadzieje, ze się czegoś dowiem.

Dodaje fotki rmxa, były robione wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak części i jak często trzeba wymieniac. Słyszałem, że często sprzęgło

 

Z tym sprzęgłem to jest tak że normalnie silniki mają kosz i zębatke z zebami skośnymi do wyczynu zmienia sie je na takie o zebach prostych.

Polecam Hma i jeżeli chcesz na tym sprzęcie startowac to najlepiej kupić już profesjonalnie przygotowanego. Tzn większy gaznik kruciec do cylindra zmienione sprzęglo i wydech.

 

Tak przynajmiej przygotowuje swoje motocykle Rafał Kostecki który jest teraz chyba 3 w MP 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech kupi 125cc MX

Nie lubie motocrossu :!: Adam zrozum to wreszcie.

Strzałek w 50 moge jeździć jeszcze ten i następny sezon. Można bodajże do 17 lat.

Oczywiscie gdybym udało mi się skombinowac pieniądze to mogę i jeździć w setkach, ale póki co pozostają 50.

 

Czekam na jakieś ciekawe opinie o tych sprzętach, mam nadzieje, ze na forum ktoś coś o tym wie.

co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakieś ciekawe opinie o tych sprzętach, mam nadzieje, ze na forum ktoś coś o tym wie

 

Ja często jeżdze czesto HMem. Zawieszenieowo jesz praktycznie najlespzy, pod względem silnika to najsilniesza 50 na jakiej jeździłem. Częsci dostaniesz wszędzie bo to są silniki minareli wiec to samo co w aprilkach. Tłok 140zł korbowód koło 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakieś ciekawe opinie o tych sprzętach, mam nadzieje, ze na forum ktoś coś o tym wie

 

Ja często jeżdze czesto HMem. Zawieszenieowo jesz praktycznie najlespzy, pod względem silnika to najsilniesza 50 na jakiej jeździłem. Częsci dostaniesz wszędzie bo to są silniki minareli wiec to samo co w aprilkach. Tłok 140zł korbowód koło 200.

 

A teraz moze wiesz kto sprowadza hmy itp??

Gdzie dostać w dobrym stanie.

A co myslicie o Betach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moze wiesz kto sprowadza hmy itp??

 

Nowe widziałem ostatnio na zawodach motocrosowych na sprzedanie.

 

A co myslicie o Betach??

 

Znajomy przesiadł sie z z HMa na bete i mówi że jest zadowolony. Tyle że ten jego Hm to był zlekka zakatowany. W betach są silniki od exc 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne żeby czerpało się przyjemność z tego co się robi i na czym się jeździ...reszta przyjdzie sama!!:P Szczerze mówiąc motocross mi się podoba bardzo lecz ostatnio zaczął mnie nudzić-tak odrobinkę:P cały czas w kółko po tym samym torze ścigać się można czemu nie?!:P to bardzo przyjemne. Natomiast ostatnio spodobało mi się enduro-> tzn. sam fakt jazda nie na torze tylko w terenie. qrcze człowiek musi wszystkiego skosztować...:P

 

a co do Tych HM-ów i Bet.....???? o co chodzi one sa tańsze? jak z awaryjnością u nich?

 

Dzięki i na gazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Powiedzcie cos o tych Betach osiagi itd  i czy oplaca sie je bardziej kupic nic jakiegos Rmx-a albo Dt-tke????

Beta pod wzgledem osiągów i zawieszeń jest lepsza od DT 50 czy rmx.

 

a ta beta co "Enduras"pokazywal to co zla??

Dobra tylko że droga ale za jakość i osiągi sie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...