Skocz do zawartości

RF900 przerywanie na zimnym


Qadrat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już wszystko jest w porządku.

Zaworki wymienione wraz z oringami. Oringi były w kiepskim stanie, ponoć przypadłość RFek. Koszt jednego zaworka to 12zł, oring 2,50zł.

 

Gaźniki jeszcze raz profilaktycznie wyczyszczone sprayem do tego przeznaczonym (Cyclo Carb Cleaner, 18zł za puszkę), jak najbardziej polecam ten środek.

 

Po złożeniu i pierwszej jeździe testowej banan na twarzy, bo teraz sprzęt chodzi w każdym zakresie obrotów i zupełnie inny dźwięk - akurat mam tłumik przelotowy i przez to słyszę każde niedomaganie.

 

Czyli w skrócie - jak komuś na niskich obrotach zalewa świece i dopiero po przekroczeniu 5 - 6tys. obrotów jest OK, to polecam zajrzeć do tych zaworków. Paliwo dostaje się do cylindrów w zbyt dużej ilości, na niskich obrotach tego nie przepali, na wyższych będzie w porządku bo już przepali, ale za to czarny dym z rury będzie leciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oringi to w ogole problem w róznych motongach. A jak dostaną cleaner`a przy czyszczeniu to w ogóle kupa. Jakiś czas temu nauczyłem się dokładni im przyglądac i wymieniać od razu jak mam wątpliwość. Co by potem nie grzebać w gaźnikach kolejny raz. Zwykłe gniazda z oringiem to spoczko jeszcze, kupa się robi jak w komorze są te plastikowe ornamenty, ten drugi o-ring jest bardzo maly i trudno go kupić. I zmienić w sumie też. Ale to i tak lepsze niż wiadro zamiennikowych zaworków do Hondy i wybieranie 4 w miarę mądrych sztuk z tej ilości. Ból w d....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...