Skocz do zawartości

W podróż i na winkle


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

tak pomyślałem, że temat warto zakończyć, bo moto kupione - Tiger 1050. Na razie przejechałem 3km od sprzedawcy do domu, bo pogoda nie pozwala. Moto jest piękne, ładnie brzmi na arrołku, ma 2 kufry i kilka innych bajerów. Kilka rzeczy trzeba ogarnąć: wymieniłem czujnik stopu z tyłu, set pasażera bo miał urwaną śrubę od stelaża kufrów, wymieniłem filtr powietrza na k&n, zamówiłem komplet pirelli angel gt (oł jea, tym się bardzo jaram), kupiłem też używany amorek na tył, bo pociekło ze zbiorniczka od regulacji napięcia wstępnego. Napęd też do wymiany się szykuje, wraz z olejem. No i jeszcze mam wrażenie, że kierownica i górna półka lekko w prawo są skręcone gdy koło idzie prosto. Moto nie ściąga, więc jestem spokojny. Był jakiś ślizg w przeszłości, pewnie przestawiły się w lagi w półkach. Jak pogoda dopisze to ogarnę.

M/

Będziesz zadowolony :) Ale teraz brałbym chyba st'ka do szybszych przelotów.

 

Tiger prowadzi się miodnie po winklach, dużo lepiej od gsf1250 i cbf1000. Spala niewiele w trasie, tyłek w porównaniu do 2 poprzednich odpoczywa na kanapie nawet przy przelotach po 1000km na dzień :)

 

Warto kupic deflektor od mra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozważałem wszystkie cztery... i wyszło mi, że w tej kategorii only te dwa się nadadzą. Faktycznie są zestawiane w konkurencji ze sobą. Latamy z Drexem i stwierdzam, że jeśli miałbym na cokolwiek zmienić, to na Skę :-D - cudnie wali w komin (Akrap) na zmianach biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...