Skocz do zawartości

zabieram sie do synchronizacji [yzf750r] prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

czesc panowie

 

jutro zabieram sie za synchronizacje mojej yzf750r

z tego co wiem to wychodza gumowa przewody z gaznikow do ktorych podpinam wakuometr

,ale jest problem ,a mianowicie w moim egzemplarzu sa tylko dwa przewody...

nie wiem co sie stalo z pozostalymi

 

i teraz mam pytanie

 

czy moge podpiac sie bezposrednio z przewodami z wakuometrow czy niezbyt

chodzi mi o dlugosc przewodow czy musi byc scisle ustalona ?

 

drugie pytanie

rozumiem ze reguluje parami gazniki i do tego sa te srubki miedzy gazniki , sa trzy dokladnie i nimi reguluje ,zgadza sie ?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Te gumowe rurki to pewnie jeden to kranika a drugi do czegoś innego. w każdym gaźniku musi być wyjście, albo mały króciec, albo zaślepione śrubką.

regulujesz wszystkie na raz. Musisz znaleźć który jest wzorcowy (na ogół drugi) a potem do niego ustawiać resztę.

I nie traktuj tego jak złośliwości, ale przeszykaj forum i wujek goole też znajdzie artykuł pt. "synchro"

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem z bliska twojego moto, ja tylko wiem jak to działa - do 4 gaźników musisz mieć 4 wejścia. Inaczej się nie da. Więc przyjrzyj się dokładnie, może śrubkami zaślepione w korpusach gaźników?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...