Skocz do zawartości

gpx600, niekompletny układ paliwowy ? proszę o weryfikację


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

kupiłem kiedyś silnik od kawasaki gpx 600r żeby wsadzić go do quada. Silnik udało mi się odpalić jednak bez ssania się dusi i nie wchodzi na obroty. Na ssaniu jest trochę lepiej. Może jest to wina rozregulowanego gaźnika bo po czyszczeniu nie był synchronizowany ( nie wiem jak się za to zabrać ). Nie mam też filtra powietrza ani pokrywki air box-a i może tutaj też jest trochę winy bo po zatkaniu jednego wlotu powietrza w air boxie silnik lepiej reaguje na dodanie gazu.

 

Ale wracając do tematu, przeglądałem książkę z wykazem części do gpx600 i widzę, że brakuje mi kilka części układu paliwowego. Paliwo do gaźników poprowadziłem bezpośrednio z kanisterka do gaźnika. W książce widzę że pomiędzy "kanisterkiem" a gaźnikiem są jeszcze jakieś inne urządzenia i zastanawiam się czy one mogą odpowiadać za pogorszenie pracy silnika i czy w ogóle są mi potrzebne ?

 

brakujące elementy zaznaczyłem na czerwono ( baku też nie mam ) :

 

 

 

h96w.jpg

Edytowane przez kriss20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było odpalenie silnika żeby wiedzieć czy silnik działa.

 

Dzisiaj właśnie jadę po filtr powietrza, muszę gdzieś dorwać jeszcze ten stelaż na filtr powietrza żeby się nie zapadał i pokrywkę air box-a bo tego też brakuje.

 

Ciężko o części do gpx-a dlatego pytam się czy te brakujące elementy układu paliwowego są ważne a wręcz niezbędne do prawidłowej pracy silnika czy można je pominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...