Skocz do zawartości

Soft Enduro(dual sporty) Hard Enduro i Crossy Żywotność silników


Rekomendowane odpowiedzi

Nitomen pisałem już jaką mam kwotę, ale raczej i tak jej całej nie wykorzystam, bo raczej to co ja szukam to starsze sprzęty.

 

Szukam coś pomiędzy:

Yamaha XT 660R

KTM LC4 640

Suzuki DRZ 400S

 

Najbardziej mnie ciągnie do 600tek. Yamahą nie wiem jak się jeździ po terenie no i martwi mnie trochę prześwit 21cm i tłumiki poprowadzone dołem jednak patrzałem to jest na to tańsze rozwiązanie płyta pod silnik no,ale to nie zmienia sprawy prześwitu, ale znalazłem wydechy 2w1 poprowadzone tak jak w starej XT600 górą, jest to dorsze rozwiązanie które poprawia prześwit, ale ciekawi mnie jedna sprawa czy taki układ ma homologacje?? Tak się właśnie zastanawiam dlaczego oryginalnie poprowadzono układ dołem, ale może właśnie że względu na homologacje poprowadzony górą może jest za krótki i za głośny dla przepisów :(

 

KTM 640 chyba będzie dla mnie za mocny, chociaż nie wiem nie jeździłem ale dużo ludzi pisze że szybko na koło idzie :) no i nie wiem jak wygląda sprawa serwisowa nigdy nie miałem nic z rodziny KTMa.

 

Ps. Co myślicie o tym starym endurko: ??

 

http://suchen.mobile.de/motorrad-inserat/suzuki-dr-650-se-hannover/179936471.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=DR+650+Se&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&cubicCapacities=FROM_501_TILL_750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego xt660r to zwykłe moto szosowo-turystyczne, jeśli założysz terenowe opony to pojedziesz po polnej drodze i na tym koniec, bo wystarczy ze trafi się kłoda i juz jest problem bo ani to przeskoczyc (wydechy pod silnikiem) ani przeniesc (waga pewnie koło 200kg),

 

kup sobie dr650se albo lc4, polatasz sezon-dwa i będziesz z grubsza wiedział jakiego sprzętu potrzebujesz, ten xtek moze coś zrazic do jazdy w terenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...