Skocz do zawartości

Nie da sie qrwa polatac tylu tajniakow...


janek dzbanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zarobiłem kolejny 445$ mandat, przegiał tajniak pałe, bo 90 jak sie okazało mil (a nie 100 jak mowie na filmie) na czteropasmowej autostradzie ni h*ja nie kwalifikuje sie na 445$:



pygemyna.jpg











Sent from my SAMSUNG-SGH-I727 using Tapatalk 2

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie, ze tylko tyle, ja za 100 mil in 25 m/Zone dostalem 400

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dni paki. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeetam, tajniaki. A w PL bieda, nie ma ich nigdzie. Ino straż miejska mi drogę zajechała przy zmianie pasa to im hujów nawtykalem na światlach. A tak to latam złoty pinć w zabudowanym i jest OK. Na gumowanie w centrum miasta też nikt nie zwraca uwagi. Ale jak do auta wsiądę to od razu fotki przysyłają...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, i co? Odsiedziałes?

 

No moja milosc do Stanow tak daleo nie idzie. :icon_mrgreen:

 

04.02.85 mialem rozprawe, a 26.12.84 bylem juz w domu :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po warszawie ich od groma, pare dni temu jechał taki ciul i blokował droge, dostał zjeb to wezwał kolegów z drogówki i na jakiejś nocie się zakończyło, myślał że uda mu się udupić ale nic z tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po warszawie ich od groma, pare dni temu jechał taki ciul i blokował droge, dostał zjeb to wezwał kolegów z drogówki i na jakiejś nocie się zakończyło, myślał że uda mu się udupić ale nic z tego ;)

 

Moze to nie ciul blokowal, a ciulowi bylo za wolno ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podpis na kwicie Bond z licencją na zabijanie , mogło się gorzej skończyć... :icon_mrgreen: :buttrock:

 

Moj podpisal Rockerfeller

 

tyle, ze tez nic z tego nie mialem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podpis na kwicie Bond z licencją na zabijanie , mogło się gorzej skończyć... :icon_mrgreen: :buttrock:

Eee... no w tym miejscu, po angielsku "bond" to jest mniej więcej to samo co po naszemu mandat ;)

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.. to musial dopisac zeby se ktory nie pomyslal ze to nagroda?

 

Haha, to dobre:))

Generalnie ten szeryf to był stary (jeszcze starszy ode mnie) dziadu, który cały czas wpatrywał się w naklejkę na moim kasku. A że pamiętał na pewno stare dobre czasy segregacji to mi złośliwie doj*bał maksymalny wymiar kary za bratanie (siostrzanie?) się z czarnymi.

Dołączona grafika

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...