Skocz do zawartości

Poszukiwani - Rumunia 2013


adamml
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Szukam chętnych na wyjazd do Rumuni do 8 dni. Najlepiej w lipicu - początek albo koniec Wyjazd w jakąś sobotę Jako że jest to mój pierwszy wyjazd w tamte strony - to standard - Bicaz, Bran, Transfogarska, Transalpina. Noclegi raczej tanie kwatery, żeby nie tachać ze sobą sypialni :) Wiem, że można i samemu ale .................... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bran sobie daruj ,cepeliada i drogo ,ale Braszow koniecznie ,urokliwe miasto ,taki mały Kraków .

Witam. Dzięki za podpowiedź. Wiem, że w trakcie i tak wszystko może wyjść troszkę inaczej - najwyżej będzie tylko fota :) A co myślisz o Sighisoara. Też piszą że warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cluj Napoca ... dla mnie też mały Kraków.

Pyszne lody i piękna księgarnia językowa ... szlag mnie mało nie trafił ... z zazdrości .... :laugh: :icon_mrgreen: . I jeszcze, super laski ... wcale nie podobne do tych co do Polski przyjeżdżają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cluj Napoca ... dla mnie też mały Kraków.

Pyszne lody i piękna księgarnia językowa ... szlag mnie mało nie trafił ... z zazdrości .... :laugh: :icon_mrgreen: . I jeszcze, super laski ... wcale nie podobne do tych co do Polski przyjeżdżają.

Chyba żonie raczej nie powiem, że jadę tam na lody i pooglądam laski - bo mnie nie puści :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bardzo chętnie bym się przyłączyl do takiej podrózy ale kiedy dokladnie chcesz jechać? Ponieważ planuje w najbliższym czasie również krym więc chciałbym to jakoś pogodzić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bardzo chętnie bym się przyłączyl do takiej podrózy ale kiedy dokladnie chcesz jechać? Ponieważ planuje w najbliższym czasie również krym więc chciałbym to jakoś pogodzić :biggrin:

Planuję wstępnie 20.07 wyjazd rano.Byłbyś mile widziany :) Czekam na odpowiedź jeszcze jednego chętnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.

jeżeli ktoś chętny to zapraszam.

 

12.07.2013 piątek godzina 18 START z Toruń.

 

około 22/23 nocleg gdzies w okolicy Radomsko / Czestochowa.

 

sobota rano start. wieczorem nocleg w Debrecen (około 650km)

 

niedziela 350 km dolotu do Sibiu. , ,

 

poniedziałek ok 250km Transalpina na południe. nocleg okolice Ramnicu

 

wtorek ok 250 km Transfogarska na polnoc. nocleg Sibiu.

 

. . . no a później brakuje planu. cos się wymyśli. do soboty 20.07.2013 wieczor chce być w Torun.

 

ktoś chętny?

 

jade honda vt700c rocznik 1984.

predkosc - dowolna, o ile nie więcej jak 150km/h :)

 

jade sam; zona w domu.

 

noclegi? cos się znajdzie - jakiś hotel / motel.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.300 km i do tego Transalpina!!! brzmi kusząco :rolleyes: będę najbliższe 2 dni intensywnie myślał... jedyne co mnie tylko powstrzymuje, to obawa że gdy Twoja Shadowka będzie gnała na maxa, to mój Bandzior dopiero by się zaczynał rozpędzać :biggrin:

zobaczymy, jak mi plecak nie potwierdzi wyjazdu do Chorwacji, to może się z Tobą przejadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...