Skocz do zawartości

DERBI SENDA SM :]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po długiej nieobecności :P .To ja LokO dawno mnie tu nie było, ale zajrzałem bo mam sprawe, nie chodzi tu o mnie :P , chodz ja kupiłem yamaha dt80 :P , ale to nie o tym.

Dobry kumpel ma sende sm z 2003 roku , zapewne każdy wie co to za cacko, dla nie wtajemniczonych oto i ona :P , tzn. to nie jego ale taka samiiutka: http://bikepics.com/pictures/059145/ . I teraz pytanie: jakie blokady ma ta senda???? GDZIE ? ILE ? PO ILU KM NALEŻY JE ZDJĄĆ? ILE KOSZTUJE ZDJECIE KAZDEJ Z NICH ? JAKIE MA OSIĄGI PO ZDJECIU KAZDEJ Z NICH ? i jeszcze jedno pytanie, jaki wydech polecacie do tego modelu sendy, kolega napalił sie ;) na leo vince v6 , chodz ja i koledzy polecamy mu metrakit.Co o tym myslicie?

pS:proszze o szybką odpowiedz :P .

PoZDrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma sende R . ma założone tuningowe tłumiki z katalogu ARROW. ze strumiennicy wychodzą 2 wydechy. jednak ma to jeden minus :| tłumiki dają bardzo dziwny dźwięk...jeżeli tak można to nazwać.. jest to gwizd który doprowadza do szału :P Teraz końcówki zapchał takimi zwijkami drucianymi do garnków... spadku na mocy nie czuć a odgłos znacznie sie poprawił :P teraz wydaje dźwięk jak duży motocykl - przyjemny dla uszu basowy dźwięk :P :P

 

Blokade miał na wyjściu ze strumiennicy takie zwężenie.

 

ps.: Motorek fenomenalny :P jeździ sie na tym super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Gadałem z gościem z serwisu suzuki i derbi i podobno, senda po zdjęciu normalnych bloikad, czyli zębatki i dyszy w gaźniku nadal szła klientowi tylko 70, przekłądali wszytsko ze starej sendy i okazało się, że zmienili producenta modułów chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...