Skocz do zawartości

Yamaha tdr 125 belgarda jaki tłok, łożysko główki korobowodu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam w posiadaniu yamahe tdr 125 belgarde z 1995r, gdy ją kupiłem w czasie powrotu do domu na kołach się przytarła (prawdopodobnie zły skład mieszanki) ponoć ma ona te 36 koni coś około, czym sie w ogóle różni belgarda od zwykłej przypuśćmy z tego samego rocznika? I mam pytanie odnośnie tłoka który odpowiadałby mojemu motocyklowi ten z okienkiem po boku - http://www.wossnerpistons.com/products/product-details/id/wos-8002d250/name/wossner-piston-yamaha-dt125r-58-5-mm-bore

czy moze ten bez tych okienek -http://www.wossnerpistons.com/products/product-details/id/WOS-8006D250/name/wossner-piston-yamaha-tzr125r-58-5-mm-bore ogólnie teraz był tłok meteora to miał po bokach takie okna wiec nie wiem czy jest on odpowiadający silnikowi w mojej wersji, wbita jest w nim tuleja (oryginalnie?) bo spotkałem sie z przypadkiem że niby oryginalnie były z powłoką niscasilową? Rodzaj Cylindra to - MB300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tyle że tłok mam wymontowany już :D silnik jest rozebrany ;p troche sie nie zrozumieliśmy albo źle przedstawiłem sytuacje ;D teraz ten meteor tak jak wspomniałem ma bo bokach takie otwory, a wossner jest tylko z jednym takim małym otworem bo boku lub zupełnie bez otwórów jedynie taki mały pod pierścieniami który akurat być powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...