Skocz do zawartości

WSK 125 jedzie tylko 65 km/h


Michael123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nem tudom

Błędem prędkościomerza, niewłaściwą regulacją gaźnika, niewłaściwym ciśnieniem opon, wiatrem z przeciwka - wybierz sobie.

Napisz coś więcej, bo jasnowidzenie nie jest aż tak powszechne na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to źle złożyłeś albo spaprałeś regulacje sprzęgła, gaźnika. Jakie obroty silnika osiąga przy teraźniejszej prędkości maksymalnej ? Na słuch oczywiście mniejsze czy takie same ?

 

80/90km/h spokojnie nie pojedzie. Raz w życiu udało mi się na gaże z minska rozbujać tą betoniarkę do 90 z niemal pionowej górki. Potem już nigdy tego nie chciała powtórzyć.

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze złożyłem co się tam da źle złożyć? Jak wrzucam 3 to przy 60km/h obroty są na prawie na maksa

A no widzisz da się, Tak jak kolega wyżej napisał sprawdź sprzęgło.

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nem tudom

Lux 10. Oleje typowo przekładniowe (a taki zalałeś) mają rozmaite dodatki obniżające tarcie, ale w motocyklowej skrzynce niekoniecznie jest to korzystne - tu sprzęgło pracuje przecież zanurzone w oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jak nie chcesz wydawać fortuny to jest mineralny olej ELF do silników motocyklowych(tam ze 2 dyszki chyba). Ale podejrzewam że skoro ślizgało sie na lux to inny olej może nie dać różnicy. Na razie olej zostaw na koniec.

Ja do WSK lałem wszystko i na wszystkim zawsze działało tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nem tudom

Ech jak nie chcesz wydawać fortuny to jest mineralny olej ELF do silników motocyklowych(tam ze 2 dyszki chyba). Ale podejrzewam że skoro ślizgało sie na lux to inny olej może nie dać różnicy. Na razie olej zostaw na koniec.

Ja do WSK lałem wszystko i na wszystkim zawsze działało tak samo.

A gdzie ktoś pisał, że się na Luksie ślizga?

 

A gdzie ktoś pisał, że się na Luksie ślizga?

Kurczę, właśnie zauważyłem wątek autora tematu, mówiący o tym, co zrobić ze ślizgającym się sprzęgłem

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/161633-problem-ze-sprzeglem-wsk125/

...a w następnym gość zastanawia się, czy mu się przypadkiem sprzęgło nie ślizga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...