Skocz do zawartości

R6 99r nie reaguje na przycisk od rozrusznika.


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze. Mam taki o to problem, że wymieniłem stacyjkę w r6, po wymianie przystąpiłem do rozruchu....cyk procedura kręci nie zapala ale zakręcił tylko raz i dalej już zero reakcji na guzik od rozrusznika. Pod siedzeniem jest jakiś przekaźnik jak ma to znaczenie to on robi "cyk" jak sie zapłon zapali, czasami robi "cyk" ale kilka razy. Bezpieczniki posprawdzałem są ok. Wyszło też, że chyba w danym momencie padła pompka paliwa albo jakiś dziwny zbieg okoliczności bo pompowała a za kilkanaście minut już nie było z nią kontaktu podłączając na krótko. Macie jakieś pomysły gdzie szukać problemu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kręciłem go z 10s i zaczął trochę zwalniać, odpuściłem i już więcej nie zareagował w ogóle. Ale wykręcę go i podłącze pod prostownik może akurat padł bo nie sprawdzałem, zdenerwowała mnie maszyna, kocem zakryłem i poszedłem do domu heh :biggrin:

 

Przypomniało mi się, że podłączałem go na kable do samochodu i zero reakcji.

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik od stopki sprawdzony jest ok. Problemy były z tym czujnikiem koło klamki sprzęgła ale dało się wyczuć i paliła, zmostkowałem ale Yamaha dalej nie gada. Ale mam takie głupie pytanie . Czy jak jest padnięta/wyjęta pompka paliwa to może nie kręcić? :D Ma ktoś jakąś podpowiedź gdzie szukać usterki?

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka nie ma wpływu na rozrusznik.

Usterki trzeba szukać po kolei. Zacząć od bezpieczników a później sprawdzać gdzie powinno być napięcie a go nie ma.

Po pierwsze to musisz byc pewny zasilania a później przekaźnik rozrusznika i rozrusznik jeśli oczywiście masz wszystko ok z przewodami.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...