Skocz do zawartości

Rekwizyty do sesji - Pin-up - Warszawa


emirat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

w przyszłym tygodniu odbieram nowo złożonego bobbera na bazie Suzuki Gn 400 z 1982 r. Będzie mu robiona sesja w stylu pin-up z modelką, najchętniej w jakimś miejscu typu opuszczony hangar/magazyn/stacja paliw. Sesja odbędzie się w tyg 20-24.05

Sesja jest robiona niskim kosztem. Fotografem jest profesjonalista - ale to znajomy, który wisi mi przysługę. Więc budżet jest tak naprawdę tylko na modelkę, którą już mam umówioną. Sesja pojawi się w fajnej moim zadniem inicjatywie jaką jest polski magazyn internetowy Chop Shop - http://issuu.com/chopshopmag/docs/vol5.

Zwracam się do Was z 2 prośbami:
1. Czy znacie/macie dostęp do lokalizacji, które nadałyby się do tego typu sesji - opuszczony hangar/magazyn etc?

2. Czy macie jakieś rekwizyty, które udostępnilibyście do takiej sesji - stare kaski, butelki etc? Chętnie odbiorę na terenie Warszawy za flaszkę - niestety tak jak napisałem sesja jest low kosztem i de facto robię ją bardziej jako pamiątkę dla potomnych ;)

Z góry dzięki serdeczne za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary peron przy muzeum kolejnictwa.

Tylko teraz to jest zasloniete jakims plotem i nie wiadomu czy mozna tak jakos spokojnie podjechac.

Jakas budowa czy cus innego tam jest.

 

Dzięki Panowie - peron faktycznie dobrym pomysłem. Podjadę w sobotę i zobaczę jak tam wygląda możliwość wjazdu

No to jak nie bedzie lało ( a tak zapowiadaja na cala sobote ) to moze i ja podjade

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

podjechałem na opuszczony peron i w kilka innych miejsc. Zdecydowanie lokalizacja przy Muzeum Kolejnictwa wygrywa. Póki co każdy może tam wjechać- nie ma żadnego płotka ani ochrony. Stąd też jeżeli uda się motocykl do piątku skończyć tam będzie sesja - dzięki za podpowiedź. Dorzucam fotę zrobioną na szybko. https://dl.dropboxusercontent.com/u/48756456/2013-05-14%2020.02.23.jpg

 

Przypominam się z rekwizytami - jeżeli ktoś ma jakieś bajery z epoki - chętnie pożyczę!

Edytowane przez emirat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

podjechałem na opuszczony peron i w kilka innych miejsc. Zdecydowanie lokalizacja przy Muzeum Kolejnictwa wygrywa. Póki co każdy może tam wjechać- nie ma żadnego płotka ani ochrony. Stąd też jeżeli uda się motocykl do piątku skończyć tam będzie sesja - dzięki za podpowiedź. Dorzucam fotę zrobioną na szybko. https://dl.dropboxusercontent.com/u/48756456/2013-05-14 20.02.23.jpg

 

Przypominam się z rekwizytami - jeżeli ktoś ma jakieś bajery z epoki - chętnie pożyczę!

Mam oryginalny egipski harap na wielbłądy - 2 m długości. Może nie z epoki, ale pewnie zdjęcia by się kolegom podobały. Edytowane przez shuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...