Skocz do zawartości

Kolejne Spotkanie Sympatyków Starej Japonii (VIII chyba:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Na początek chciałbym się przywitać, a nastepnie zprosić o wpisanie mnie wraz z mą ślubną namówiony przez matatę na przyjazd na spotkanie wtym że zacnym Gronie.

Mam nadzieję że w puszczony zostanę, jeśli jakiś bład popełniłem to proszę o reprymęnde.

Wołają mnie Szwagier choć ten nick na tym forum już zajęty jest, więc zmuszony zostałem go troche zmienić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mogę się doczekać zakrętów :)

 

A co powiecie na Pekelne Doly?

Ja tam jeszcze nigdy nie byłem, ale zawsze mnie to korciło...

 

Sprawdziłem że z Jagniątkowa jest tam tylko 104 km.

A miejsce bardzo motocyklowo klimatyczne... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to w planach swego czasu... a teraz pewnie sobie tam pojedziecie... :(

Ale co tam, dogadacie się.

Ale bierzcie poprawkę że Pani Kierownik w sobotę musi iść do pracy.... :( znaczy, na popołudnie będzie :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kobiety mają prawo głosu... to przychylam sie do winkli :crossy: i nawet propozycja ptaqa mi się podoba

 

Peterek pracujesz nad Wolkanem? Może postrasz go brakiem urlopu w lipsu, w sierpniu, a najlepiej do końca roku. Jak nie poskutkuje to jeszcze kartą przetargową może być brak wyplaty i premii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Na początek chciałbym się przywitać, a nastepnie zprosić o wpisanie mnie wraz z mą ślubną namówiony przez matatę na przyjazd na spotkanie wtym że zacnym Gronie.

Mam nadzieję że w puszczony zostanę, jeśli jakiś bład popełniłem to proszę o reprymęnde.

Wołają mnie Szwagier choć ten nick na tym forum już zajęty jest, więc zmuszony zostałem go troche zmienić.

Pozdrawiam

Spoko, jak matata Cię poleca to bez problema. Jakby Cię nie polecał, to też byś był mile widziany ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję nad Krzysiem :) może da się :biggrin:

Co do trasy to oficjalnie słyszałem, że Wojtek ma plan na sobotę. Mógłby coś już ujawnić :)

 

Tak przy okazji: o której Wawa się zbiera do wylotu? Bo miejsce jak zwykle Mc Donalds w Jankach.

Ja Was pewnie dogonię, bo z samego rana nie ruszę, coś ok. 10 będę z Wawy wyjeżdżał.

 

pozdro



Ale mnie wkurzacie...chyba ucieknę z pracy :biggrin:

Ty Monter nie gadaj tylko przylatuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwóch chętnych z Bydzi,tj Nologin i Mario na czarnej fujarze. Zaraz wyślę im linka żeby się przywitali. Pomyślałem, że moglibyśmy zahaczyć też o te winkle, które robiliśmy ostatnio w Pepikowie, w drodze poworotnej do Polska :)

Ania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy mogłabyś przygotować trochę lodu do drinków? Ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



może by jakąś listę, żeby wiadomo było kto jedzie?

 

1 Matata

2 Szwagier

3 Rosa

4 Nologin

5 Mario

6 Estrella

7 Ptaq

8 Peterek

9 ???????

 

Piaffe przyjmiesz 5 z Bydzi?

Edytowane przez Rosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, te zakręty z naszej ostatniej drogi powrotnej w Czechach były naprawdę fajne...

 

Gdyby ktoś jakimś cudem nie słyszał jeszcze co to takiego te Pekelne Doly:

 

http://www.pekelnedoly.cz/

 

Ale jak macie już jakieś inne plany to oczywiście upierał się nie będę.

Wszystko co będzie miało dużo zakrętów mnie ucieszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rosa już nas wpisał na listę,ale chciałbym się przedstawić wszystkim uczestniką. Mam na imię Mariusz ksywa Mario, ponad cztery dychy na karku ,jeżdzę Yamahą FJR 1300,mieszkam pod Bydgoszczą.Miras i Rosa byli zachwyceni gospodarzami imprezy i okolicą,więc i ja jeśli mogę chciałbym was odwiedzić i pośmigać razem. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grupa Bydgoska rośnie w siłę może jeszcze Miras zrezygnuje z wyjazdu i poleci z nami.

 

1 Matata i Anja

2 Szwagier i Klaudyna

3 Rosa

4 Nologin

5 Mario

6 Estrella

7 Ptaq

8 Peterek

9 modek

10Wojtek i Agnieszka.

Edytowane przez Szwagierbyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Wolkan nie ma wyjścia musi jechać bo jak to tak oddać Bydgoszczy przewagę liczebną nad Stolicą :banghead:

 

już nie mogę się doczekać winklowania - może jakoś ogarnę i tym razem :icon_razz: no i czasu spędzonego z Wami

na szczęście widzę że kilka kobiet będzie więc w kuchni damy sobie radę bez pomocy Panów ;) no chyba że Peterek będzie orzechy chciał łuskać :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...