Skocz do zawartości

Kolejne Spotkanie Sympatyków Starej Japonii (VIII chyba:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, pomysł super ale termin :banghead: od 22 do 30 czerwca opłacony pobyt w Kretowinach na mazurach ( z rodzinką, puszką) :sad:. Czekałem tyle miesięcy na to spotkanie a tu klops. Pozdrawiam Wszystkich i miłego winklowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zostały nam już tylko dwa tygodnie może coś podsumujemy??

Wolkan

Modek

Peterek

Estrella

Matata

Miras??

No i jak tam Ptaqu, dasz radę??

Będą jeszcze Jerki no i ja :cool:

Ktoś jeszcze?? Bo jeśli nie to stara gwardia będzie ;) Fajnie :lalag:

Buziam wszystkich. Padać przestało!!!!

Edytowane przez Piaffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurde... wy to macie fajnie... :banghead:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeahhhhhhhhhhhhh! Fajna ekipa to jak nie jechać! Miras to miętka buła(pantoflarz :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: ) ale ja wstępnie się piszę. Na 100% potwierdzę w ciągu 2-3 dni! Cieszę się jak głupi bateryjką :banghead:



Powinienem dać radę :)

Ptaszku!!!!! Złe słowo "powinienem". Ty musisz dać radę!!!!!!

Jak by co to można dopisać mnie do listy - lete jak cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, kurde! Teraz to Peterek będzie Ci musiał chyba dać kopa. Co to jest?? Focha jakiegoś masz czy co. Nie ściemniaj tylko pakuj się i przyjeżdżaj. Noż jasny gwint! Nie daj się znów prosić!

Ja tutaj dla Was domek wolny trzymam, żeby Wam było wygodnie:) . Kilka osób się spokojnie zmieści też u mnie w domu (jak zawsze) więc myślę, że będzie ok. Koszty jak zwykle. O ile mnie pamięć nie myli jakieś 30zł za jedzonko plus piwko w cenie hurtowej kto ile wypije. Ciesze się bardzo, że Was wszystkich zobaczę. Szkoda, że Miras wybiera się w tym czasie nad naszą narodową kałużę ale rozumiem obowiązki rodzinne:) Będziemy tu strasznie tęsknić za Tobą!!

Pakujcie się, prognozy są dobre więc może w końcu uda nam się pośmigać w słońcu po winkielkach. Do zobaczenia w piąteczek!

Edytowane przez Piaffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Kierowniczka wycieczki zapewni nam trasę z milionochnastomatysiącami zakrętasów po przejechaniu któtrych buźki będą nam się cieszyć bardzo długo.

Co do Krzyśka to mi się jego wpis bardzo niepodoba. :( Peterek, liczymy na Ciebie :)

Edytowane przez matata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...