Skocz do zawartości

suzuki maruderek 800


Rekomendowane odpowiedzi

To masz dwie opcje, padł albo rozrusznik albo przekaźnik rozrusznika. Jak zewrzesz oba kable idące do przekażnika, na przykład kluczem płaskim, i rozrusznik zagada to przekaźnik do wymiany.

zwarłem rozrusznik gada no radosc heheh ale kurde zas przekaznik w plecy no szokkkkkkkkk wielkie dzieki mały kamien z sercaaa areszta go nadal dociaza hehe

 

zwarłem rozrusznik gada no radosc heheh ale kurde zas przekaznik w plecy no szokkkkkkkkk wielkie dzieki mały kamien z sercaaa areszta go nadal dociaza hehe

aa koledzy czytam na tych serwisowka ile obrotow trzeba wkrecic ale nie doszukuje sie kurde były wkrecone przed rozebraniem dwa obroty czy jest mozliwe ze tyle ma byc

 

dzis wizyta elektryka speca heheh eponoc opisze nie bawem diagnoze i koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam diagnoza była prosta przy manetce sprzegła gtos zmostkował wtyczke i tam nie łaczyło hmmm i takie pytanko czy w tych maszynkach niema filtra paliwa czy ja akurat nie mam



witam popracowałem dzisiaj troszke i efekty kiepskie gazniki wyczyszczone poustawiałem pływaki wedle serwisowek nie wielkie zmiany i co zauwazyłem wolne obroty super iglise zabespieczenia dawałem po kolei coraz nizej i dodaje gazu a on tak sie cieszko zbiera zauwazyłem jak zdiołem fajke z swiecy z przedniego tłoka i dzie na tylnym całkiem niezle zakładam na przedni zdejmuje z tylnego i własnie ten nie gada wolne obroty ma a jak dodaje gazu to go muli czy koledzy mieli takie podobne probleny co jeszcze mozna zrobic bo mi pomysłow brakuje wielka prosba o pomocccccccc pozdrawiam



witam diagnoza była prosta przy manetce sprzegła gtos zmostkował wtyczke i tam nie łaczyło hmmm i takie pytanko czy w tych maszynkach niema filtra paliwa czy ja akurat nie mam



witam popracowałem dzisiaj troszke i efekty kiepskie gazniki wyczyszczone poustawiałem pływaki wedle serwisowek nie wielkie zmiany i co zauwazyłem wolne obroty super iglise zabespieczenia dawałem po kolei coraz nizej i dodaje gazu a on tak sie cieszko zbiera zauwazyłem jak zdiołem fajke z swiecy z przedniego tłoka i dzie na tylnym całkiem niezle zakładam na przedni zdejmuje z tylnego i własnie ten nie gada wolne obroty ma a jak dodaje gazu to go muli czy koledzy mieli takie podobne probleny co jeszcze mozna zrobic bo mi pomysłow brakuje wielka prosba o pomocccccccc pozdrawiam

dodam jeszcze ze po zdieciu gumy łaczacej filtr w tym przednim gazniku i nie całkiem tylko lekko reką przytkam gaznik idzie jak przeciag i pytanko do takih wezykow wychodzacych z gaznikow czy one maja sobie tak luzni zwisac nie sa do niczego podpiete bo tak jest umnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie wielka prosba o pomoc walcze z tym motorkiem kilka dniii i nic wszystkie objawy jak powyzej ciekaw tylko jak przytkam go reka to idzie jak złoto wiec woelka prosba o rady bo jaaaaa juz wysiadam poustawiałem wszystko jak w serwisowka pomagał mi mechanik samochodowy cos sie zna i on tez zielonyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik samochodowy raczej nic Ci nie pomoże, no chyba że dobić silnik na amen.

 

Daj moto do kumatego serwisu, Maruda to trudny sprzęt jeśli chodzi o gaźniki, a wał ma słaby, jeśli nie będą równo palić to wkrótce pożegnasz się z silnikiem. I jak wyżej p.Piotr pisał - filtry powietrza tylko oryginalne. Zamienników ten silnik nie toleruje. Tak jak kilka innych motocykli Suzuki. Regulacja tych gaźników nawet dla zdolnego, mądrego mechanika to ból w d... a dla amatora totalne wyzwanie skazane na porażkę.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mechanik samochodowy raczej nic Ci nie pomoże, no chyba że dobić silnik na amen.

 

Daj moto do kumatego serwisu, Maruda to trudny sprzęt jeśli chodzi o gaźniki, a wał ma słaby, jeśli nie będą równo palić to wkrótce pożegnasz się z silnikiem. I jak wyżej p.Piotr pisał - filtry powietrza tylko oryginalne. Zamienników ten silnik nie toleruje. Tak jak kilka innych motocykli Suzuki. Regulacja tych gaźników nawet dla zdolnego, mądrego mechanika to ból w d... a dla amatora totalne wyzwanie skazane na porażkę.

witam po małej przerwie moje suzuki zaczynam z nim od nowa moze ktos mi pomoze z braku kasy na mechanika prubuje sam walczyc z ta maszyna pracowałem za granica na zycie a ceny w warsztatach to szok wiec ponowie temat maruderek znowu nie zbiera sie na obroty na postoju jak dodaje gaz smiga niezle czuc lekkie dławienie pod czas jazdy spokojnej idzie fajnie do wyprzedzania dramat nie moze sie zebrac ten pierwszy gaznik zauwazyłem po odłaczeniu kabli z tylnego to on własnie sie nie zbiera wyczysciłem go na wylot dokładnie iglice dawałem w wszystkie połozenia to samo sie dzieje jak mam zwiekszyc te dawke paliwa bo juz niewiem na ssaniu idzie triszke lepiej i jak mu przytkam reka gaznik to idzie niewiem juz co to proszeee o pomoc albo jakies rady pozdrawiammmmmm

 

witam tak mysle czy nie dalibysmy rady wspulnymi siłami jakos tego problemu rozwiazac kazdy ma jakis pomysł jakies wiadomosci w tym kierunku taka propozycja jasne mechanik jak najlepiej jak sie ma kase mysle ze nie wielkie podpowiedzi z strony uzytkownikow i damy rade pozdrowionkaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak membrany?

witam membramy w tym gazniku sa dwie jedna wieksza jedna mała ogladałem na wszystkie sposoby zadnej dziurki nic na wyglad naciagałem lekko nic niema chyba ze jakos innaczej sie je sprawdza pod swiatło patrzyłem nic nie widac w zadnej

 

witam membramy w tym gazniku sa dwie jedna wieksza jedna mała ogladałem na wszystkie sposoby zadnej dziurki nic na wyglad naciagałem lekko nic niema chyba ze jakos innaczej sie je sprawdza pod swiatło patrzyłem nic nie widac w zadnej

tak niby mało paliwa dostaje tak mi sie wydaje czy dysze ktos kiedys powymieniał kupiłem go z tym problemem wiec sprawdzałem na serwisowkach dysze co w gazniku jest na wprowadzeniu iglicy ale jest oki jak ma byc zastanawiam sie czy inne bo n ie sprawdzałem czy one maja tez cos do wysokich obrotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w te deszczową noc panowie tak znowu siedze przy mojej maszynie i pytanko mi sie nasunelo jak poznac czy mam oryginalny filtr czy nie bo sa idealnie czyste chyba nowe a piszecie ze podrubek nie toleruja te maszyny czy jest coc poczym poznac oryginał czy to podruba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w te deszczową noc panowie tak znowu siedze przy mojej maszynie i pytanko mi sie nasunelo jak poznac czy mam oryginalny filtr czy nie bo sa idealnie czyste chyba nowe a piszecie ze podrubek nie toleruja te maszyny czy jest coc poczym poznac oryginał czy to podruba

witam no niewiem czy sie pochwalic czy zapaść pod ziemie kupiłem jeszcze raz filtry w innym sklepie i szok zakładam i maszyna smiga jak złotooo to fakt i szoujace rozwiazanie ze taka głupota a tyle zamieszania :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: pierwsze filtry miały byc oryginalne jakie mieli takie mi wcisli dramat wielkie dzieki za wszystkie radyyy pozdrawiam miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...