Skocz do zawartości

Wybryki :-)


pader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.Ja umiem stanąć na siedzeniu ale nie puszczam kierownicy 8)

2.Kółeczka na żwirze :twisted:

3.lekko palić gumę bo mam tarcze zjechane jush ;)

4. buldog :banghead: :twisted: :twisted: ;)

5.nogi na kierownicę i puscić rece ;) ;)

 

 

 

Próbuję stanąć za motorem w czasie jazdy ale chyb jawka jest za słaba na takie wybryki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość joserodo
Próbuję stanąć za motorem w czasie jazdy ale chyb jawka jest za słaba na takie wybryki :mrgreen:

 

Co ty wiesz. To był mój ulubiony numer. Tylko do tego potrzebne sa buty o odpowiednij podeszwie. Moje desanty były w sam raz. No i dość wysokie wolne obroty, coby sobie troche pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.kółeczka na żwirze ............. : siedzisz na moto jedna noga na ulicy i 180 stopni w około nogi :twisted: ful gaz111

 

 

3.buldog /////////////............. podczas jazzdy zsiadasz z motoru i dwoma nogami jedziesz po asfalcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego tricku najlepsze są buty typu "VANS". Mają praktycznie gładką podeszwe. Co do tricków to ja na jawce robie :

-jazda na gumie

-nogi na kierownicę i tak bez trzymanki

-jazda bez trzymanki

-kręcenie różnych esów floresów na trawie

-baaaardzo efektowne wiraże :banghead:

-palenie gumy

-idiotyczne zrywy ala "Renegat" który robi to na kamieniach :lol:

I tyle robie, bo tyle narazie próbowałem, a co do tych butów to jest już sprawdzone na motorynce. Buty sie ślizgają jak łyżwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapinam 2-gi bieg, obroty dogodne dla silnika zeby sie zebrał, staje na tylnich stopkach (pasażera), wginam amorki i ostrociągne motor do tyłu z równoczesnym dodaniem gazu, uwaga na plastikowy błotniczek :banghead: no i reszta tricków które chłopaki gadają. A paliliście kiedys gume na środku ruchliwego skrzyżowania czekając z kolegą żeby skręcić w lewo puszczając auta z przeciwka ;) ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie w Jawce plastikiem na błotniku,błotnikiem i rurą wydechowa podczas stawania na gumie nie musze przejmowac.Błotnik jest tak zrobiony ze moto mozna przechylic duzo dalej niz 90 stopni ;) A probowaliscie juz stawania na cylindrze ? :smile2: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swym ogarze nie robie za dużo sztuczek bo jeszcze nie jestem przekonany do wytrzymałości tej ramy' date=' np. małe skoki.[/quote']

 

i prawidłowo , kumpel sie połamał jak mu sie przednie teleskopy zgieły tak ze przywalił całym ciałem w ziemie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na komarze dawałem na gume siedząc na bagarzniku, ale nie tylko ... była też jazda bez trzymanki, buldog, nogi na kierownicy, jaskółka, nogi na kierownicy siedząc na baku i wiele innych, spontanicznych wygłupów np. kładzenie się na komarze (brzuchem na kanape a nogi do góry) ... wszystkie naprawde daja durzo zabawy zarówno wykonującym jak i obserwującym je, nawet psy zamiast zatrzymać mnie jadącego przez skrzyżowanie z nogami na kierownicy pękali ze śmiechu!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...