Skocz do zawartości

Ubezpieczenie OC - jak zakończyć


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się okazało że zakończenie ubezpieczenia OC jest łatwiejsze niż myślałem, oczywiści pomijając sytuację wypowiedzenia Umowy z racji sprzedaży Pojazdu :D

 

Sprawa wygląda następująco: Wykupujesz OC na rok, płatność w dwóch ratach, pierwszą opłacasz ..... drugiej nie płacisz do końca trwania ubezpieczenia ...... no i tym wypadku większość Ubezpieczalni nie przedłuża z automatu OC :D Oczywiście zaległą ratę trzeba zapłacić bo będą ścigać ale Umowa jest zakończona i można zmienić Ubezpieczalnię :D

 

Sprawdzone na własnym przykładzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod , ale jaki interes jest zerwać umowę i zapłacić za nią jednocześnie. Mnie bardziej interesuje czy mogę podpisać umowę na AC z płatnością co miesiąc i przestać płacić po sezonie. Czy też umowa skończona?

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytne...a ja durny co najmniej dzień przed końcem wypowiadałem umowę jak wystarczy nie zapłacić, potem pilnować końca umowy, potem nie zapomnieć zapłacić zaległego z ewentualnymi odsetkami .

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze kombinacje alpejskie w wykonaniu Naszego społeczeństwa :cool:

 

1. Na dzień dzisiejszy, ubezpieczyciel musi najpóźniej do 14 dni przed wygaśnieciem polisy przedstawić składkę na rok następny (już wiemy, że nam się polisa kończy)

2. Jeśli ktoś zapomniał, olał, przeoczył, a polisa z automatu się wznowiła jest możliwość zrezygnować z niej w każdym momencie - trzeba przedstawić ubezpieczenie w inny Towarzystwie. Oczywiście poprzedni ubezpieczyciel ma prawo żądać zapłaty za faktyczny okres ubezpieczenia tj. do momentu rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...