Skocz do zawartości

BO WE DWOJE RAŹNIEJ


madzik991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może być bliżej 17-tej. Napisz tylko gdzie Wam najlepiej pasuje. Ja z Marcinem będziemy startować z Wawara ale od 16:00 do ok 17:00 jesteśmy w stanie dojechać w prawie każde miejsce w województwie mazowieckim :) No może trochę przesadziłęm :) . Wstępnie zbiórka godz. 17:00- miejsce zbiórki wyznaczy aniap. Nie wiem jak reszta ale ja musze być na Woli ok. 20:15 więc w razie co wymiksuję się wcześniej. W każdym razie ognisko obowiązkowo, piwo bezalkoholowe jak najbardziej może być ;)

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być bliżej 17-tej. Napisz tylko gdzie Wam najlepiej pasuje. Ja z Marcinem będziemy startować z Wawara ale od 16:00 do ok 17:00 jesteśmy w stanie dojechać w prawie każde miejsce w województwie mazowieckim :) No może trochę przesadziłęm :) . Wstępnie zbiórka godz. 17:00- miejsce zbiórki wyznaczy aniap. Nie wiem jak reszta ale ja musze być na Woli ok. 20:15 więc w razie co wymiksuję się wcześniej. W każdym razie ognisko obowiązkowo, piwo bezalkoholowe jak najbardziej może być ;)

proponuję rondo waszyngtona - z wawra to nawet po drodze. Jest tam taka jednokierunkowa zatoczka przy wejściu do parku skaryszewskiego. Ale spoko można pod prąd wyjechać ;) żeby od razu na rondo wpaść bez zawrotek. Cofam tzn. nie można, nie namawiam do wykroczeń!

Dobry wyjazd w kierunku Otwocka albo Serocka czy Legionowa. Ani też pasuje tak 16.30-17.00. A czy padlinę kupujemy po drodze, czy lepiej kupić wcześniej. Ja mam pod pracą sklep więc mogę to zorganizować. Tylko potrzebuję info ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeci nie do pary :) może się podłączyć? Też z Wawra a rondo pasuje jak ulał

 

Do pary to muszą być skarpety :D zapraszamy :)

A co Wy powiecie na czwartego :rolleyes: z Łukowskiej mam rzut kaskiem :)

I mam pytanie czy Macie już wybrany punkt docelowy rozmawiałem z kolegą z serocka z pewnością by się dołączył i siekiery by nie trzeba wieźć z wawy :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii Serock jest git, tą siekierą mnie przekonałeś :) Myślę że konkretne miejsce niech wskażą osoby z Serocka bo pewnie jakieś miejscówki spełniające założenia znają. Jeszcze zjedzie z nami mój kuzyn, którego już aniap zna :) Myślę że padlinę kupimy tuż przezd dojazdem na miejsce albo nawet po. Można wyskoczyć do sklepu jak się już będzie paliło ognicho. Impra się czykuje jak jakiś mały zlot :) Punkt zbiórki jest jak najbardziej OK. Chyba wszyscy będą mieli w miarę po drodze. To wstępnie do jutra. Postaramy się być ok. 16:45 i zaczekamy na resztę. Pogoda zamówiona.

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łacha.

Z obwodnicy w prawo na stację BP.

Przejazd na drugą stronę stacji i w prawo.

Na skrzyżowaniu w prawo

Na rondzie 3 zjazd.

Za mostem w asfalt na Łachę

 

http://goo.gl/maps/s36SK

 

Ciągnę Was przez stację, bo tam można uzupełnić braki. Jak czegoś nie będzie, wtedy sklep.

Edytowane przez Mider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łacha.

Z obwodnicy w prawo na stację BP.

Przejazd na drugą stronę stacji i w prawo.

Na skrzyżowaniu w prawo

Na rondzie 3 zjazd.

Za mostem w asfalt na Łachę

 

http://goo.gl/maps/s36SK

 

Ciągnę Was przez stację, bo tam można uzupełnić braki. Jak czegoś nie będzie, wtedy sklep.

Mider w razie co to tel do mnie: 509-890-dwa osiem sześć. Odezwij się przed 17-tą i ustawimy się gdzieś w Serocku albo wyjedź po nas.

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za obecność, szczególne podziękowania dla "Księdza" za przygotowanie ogniska. Kolejne fajnie spędzone popołudnie.

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...