Skocz do zawartości

kupno moto Help!!!!!!


abmax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamientam ze w simsonie jesli w gazniku zebralo kilka paproszkow jusz dlawil sie i dusil a kiedys profilaktycznie rozebralismy gazniek w MBXsie kumpla (chodzila zajebiscie ale tak dla jaj rozebralismy zeby wyczyscic) na dnie byla perfidnie stolowa łyzka syfu, klakow i wiorow :o A hondzia chodzila z tym niezmiemsko dobrze... Muze rozebrac gaznik w mojej DT i zobaczyć co tam jest... tak dla jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu w ogóle z tą MZ-ką!! dobrze Ci radzą - pozbieraj troche i kup jakiegoś japończyka ... a jeśli chodzi o MZ150 to już całkiem zły pomysł, lepiej już kupić 250, albo 251. tylko, że i tak japończyk będzie lepszy, bo przede wszystkim MZ ma jusz swoje lata ... co nie jest tak bardzo odczuwalne przy japońskich pojazdach, mniej sie psują ... i mają lepsze osiągi!!! jeżeli chcesz jakiś pojazd do jazdy szosowej to polecam Yamahę RD ... możesz kupić 50-tke za 1400, 80-tke za podobne pieniądze, 125-ke za mniej więcej 1800pln, są jeszcze 250-tki oraz 350-tki, taką z silnikiem 350 kupisz spokojnie za 2500pln, 250-tke troszkę taniej ... tak więc odpuść sobie MZ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak rozek i jeszcze może mi powesz że japonia wcale się nie psuje.. nie wcale.. Bo z japonią jest tak ze jak sie coś zacznie sypać to kur*a nagle się wszystko zdupcy.. I to jest sprawdzone.. Japonia jest Dobra do czasu a potem zaczyna się rozpacz.. Ale puki nowa to jest zajebista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak rozek i jeszcze może mi powesz że japonia wcale się nie psuje.. nie wcale.. Bo z japonią jest tak ze jak sie coś zacznie sypać to kur*a nagle się wszystko zdupcy.. I to jest sprawdzone.. Japonia jest Dobra do czasu a potem zaczyna się rozpacz.. Ale puki nowa to jest zajebista

 

Ehh... nie miales japoni, prawda? Wiec wlasnie

 

<<no comment>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak rozek i jeszcze może mi powesz że japonia wcale się nie psuje.. nie wcale.. Bo z japonią jest tak ze jak sie coś zacznie sypać to kur*a nagle się wszystko zdupcy.. I to jest sprawdzone.. Japonia jest Dobra do czasu a potem zaczyna się rozpacz.. Ale puki nowa to jest zajebista

 

Mentalnosc polaków to juz inna sprawa. Jak myślą ze jesli jest kupione nowe i bedzie jezdziło do konca swiata to się zdziwią, ale jesli jest poddawane chociazby najpotrzebniejszym wymianom (oleje itp) to będą chodziły długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma znaczenie miałem czy nie.. Przecież nie trzeba mieć, żeby wiedzieć że wszystko ma swoją żywotność.. Ktorą przewidziała fabryka.. Wiem, ze japonia wymiata, i jest lux, bo sambym w sumie chciał.. (jak na razie nie nudze starszego bo mi charty kupił).. :lol: .. ale prawdy nikt nie zmieni, dać za sam tłok 100 zł, to jednak trochę dużo. :oops: .. ale i tak nie zmienia to faktu ze japonia rules..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzawa nie denerwuj ludzi przeciesz wiadomo ze jawki charty itp są tańsze wiadomo też że te motorki zwykle więcej się psują niż jeżdzą a nawet jeżeli nie padają części to coś się rozleguluje sam mam ogara i nie wychwalam go podniebiosa jak ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...