Skocz do zawartości

kupię "500"-tkę


łysek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chcę kupić swój pierwszy motocykl :biggrin: i w grę wchodzą trzy modele ;

kawasaki vn 500,suzuki gs 500 lub kawasaki gpz 500,nie jeździłem na moto od ok 20 lat i jest to dla mnie trudny wybór.

wolałbym żeby to był motocykl od motocyklisty niż od handlarza z wiadomych powodów.najbardziej z tych modeli

"kusi"mnie vn 500 i jeżeli ktoś chciałby się pozbyć takiego sprzęta,to niech da znać.

dodam że kwota jaką chcę przeznaczyć to 5-6 tys.nie mam doświadczenia jak sprawdzić moto przed kupnem dlatego

liczę na waszą pomoc :rolleyes:

.......aby do POGODNEJ wiosny :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym napisałem w wątku vn500, który kolega Łysek założył.

Pyta o zupełnie różne sprzęty.

Może najpierw trzeba chłopakowi uświadomić czym poza wyglądem różnią się te sprzęty w sensie użytkowym.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, troszkę namieszałem .ok doskonale wiem jaka jest różnica między vn 500 a pozostałymi moto.

decyzje kupna motocykla odkładam od 2 lat.lecz w tym roku to już przesądzone :biggrin:

zawsze oglądałem i szukałem choppera ale ograniczony budżet powiedzmy 5 tys.nasuwa pytanie

czy za taką kaskę kupię coś czym pojeżdże przynajmniej 1-2 sezony,a turystyki wiadomo są sporo tańsze.

taki np GS byłby powiedzmy " na przetrwanie "do następnego sezonu.docelowo planuję jakiegoś choppera

z pojemnością ok 1000cm ale to dopiero jak nabiorę wprawy ;) na czymś mniejszym.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak docelowo chcesz jeździć na większym czopku to szukaj teraz małego czopka, żeby przyzwyczajać się do jego zachowań. O zaletach i wadach itp. jeżdżenia czopkiem albo nie czopkiem nie będę pisał, bo myślę że sam jesteś w stanie temat zgłębić na podstawie ogromnej ilości postów na FM w tych kwestiach.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filipr ma rację, ja zrobiłem mnóstwo kilometrów motocyklami, ale czoperami nie jeździłem, bo to nie moje klimaty, jak teraz wsiądę na czopka to tylko patrzę kiedy pie....nę :) Lepiej kup tego VNa 500 i się wprawiaj, one drogie nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...