Skocz do zawartości

kx 450 f '13


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Mam pytanie co do Kawy KX450f '13. A mianowicie, jak to jest z tym przednim zawieszeniem ?? z forów anglojęzycznych doszły mnie słuchy, że nie jest to najlepsze rozwiązanie - nie trzyma powietrza. Wiecie coś na ten temat ?

 

Poza tym wg Was to motocykl godny uwagi ? rozważam zakup jakiejś 450 z '13 lub ktm sxf 350.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do KXF nie wiem nic. Natomiast znajomy kupował ostatnio sxf 350. Wszyscy którzy oglądali i próbowali są zachwyceni. Stosunek mocy do masy powala. Ale to tylko relacje z jazd próbnych.

Na tą chwilę ciężko w Polsce będzie się dowiedzieć czegokolwiek o roczniku 2013...

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiam :/ szukam i szukam... nic o '13 a system PSF mnie martwi, bo podobno w skrajnych przypadkach dochodzi do b. niemiłych sytuacji.

 

A co do 350 to z początku chciałem wziąć ten sprzęt, ale im dłużej się zastanawiam, tym bliżej mi do Hondy 450 lub Kawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiam :/ szukam i szukam... nic o '13 a system PSF mnie martwi, bo podobno w skrajnych przypadkach dochodzi do b. niemiłych sytuacji.

 

A co do 350 to z początku chciałem wziąć ten sprzęt, ale im dłużej się zastanawiam, tym bliżej mi do Hondy 450 lub Kawy.

Ja bym wziął 350 KTM, bo to już trochę sprawdzona konstrukcja, a z wynalazkami Kawy poczekałbym z 2 lata, co będą o nich mówić i jak się sprawdzą. Chyba nie chcesz być królikiem doświadczalnym Kawasaki ? :D Pamiętam jak ludzie rzucili sie na nową 530 przed kilkoma laty, później nagle zaczęli płakać że nie odpala że problemy z wałkeim i ble ble... Wystarczyło poczekać aż KTM poprawi błędy i wtedy kupować. Ja jakoś do mega nowości nie mam przekonania. Nie mówie że są złe, ale lepiej niech je ludzie sprawdzą i ocenią. Kawa w zeszłorocznej 450 wrzuciła ulepszoną skrzynię, tłok, wałek rozrządu... Poczekaj aż się to sprawdzi, aż czas zweryfikuje jak to wszystko działa, tym, bardziej zawieszenie, skoro są z nim problemy. KTM ma już 2 lata, a na ten rok " SX-F 350 dostał sztywniejsze sprężyny na zaworach ssących w celu zapewnienia lepszej reakcji na gaz. Do tego nowe popychacze, wałek wyrównoważający spełniający rolę pompy wody i także korbowód z łożyskiem ślizgowym. Podwyższono limit obrotów, a cała ta kombinacja pozwoliła na uzyskanie dodatkowych 4KM i wagi mniejszej o 0,5 kg. Teraz legitymuje się mocą 54KM. Nieźle, jak na sprzęt ważący niecałe 105 kg" Oczywiście nowa korba też może dać się we znaki, jak to z nowościami bywa :D W sumie w kawie było chyba więcej zmian niż w KTM, i chyba własnie jego bym wziął na Twoim miejscu. Poza tym krążą opinie że jezdzi sie rewelacyjnie, mimo iż ja nie miałem okazji, to znajomy ogarniający temat od lat miał, i mówił że chyba go kupi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...