Skocz do zawartości

Żółw do skóry


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o sam protektor na kręgosup. Niestety właśnie w okolicy nie mam żadndgo z dobrych sklepów z takimi rzeczami. Chciałem coś poszukać w necie.

W klacie mam okolo 4cm luzu więc jak włoże jeszcze żółwia to nie wiem czy mnie nie będzie dusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy model Knox jest dosc plaski i mysle ze powinien pasowac , ale przy ewentualnym zakupie Uwazaj na rozmiar bo w rachube wchodzi Twoj wzrost.

Ja mam 190cm wzrostu i mam rozmiar 8 ( osiem segmnntow )najmniejszy

rozmiar to 5 a najwiekszy rozmiar jest 9.

 

http://iv.pl/images/53383378179115864850.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak szukacie profesjonalnych certyfikowanych wkładów do odzieży motocyklowej i bardzo dobrych protektorów (żółwi), które w ciemno możecie zamówić przez internet bez mierzenia i na 100% będą pasować to polecam firmę Forcefield.

www.forcefield.pl, na tej stronie znajdziecie wszystkie rodzaje wkładów i żółwi wraz z tabelą rozmiarów a kupić możecie w sklep internetowy www.sportone.pl

Edytowane przez 1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając kilka dni temu ten temat postanowilem sprawdzić jak to się ma do rzeczy
pożyczyłem od kolegi taki protektor

http://czesci-moto.pl/p8641,ochraniacz-plecow-zolw-ozone-shield.html - dokładnie ten model OZONE SHIELD rozm 'L'

 

mimo tego ze mam 188cm wzrostu i ważę 107 kg rozm. 'L' w miare pasował (mogły by być troszkę dłuższe szelki) - dla zasady więc kupując dla sibię wybiorę rozmiar XL

bez problemu mieści sie pod skórzany kombinezon - właściwie w ogóle nie czuć go na sobie
po prau minutach w ogóle zapomniałem że go używam...

 

 

Złych efektów wizualnych (np garb jak Kwazimodo) nie ma.

w obecnej chwili nie stać mnie na nic lepszego więc zakupię taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAM WIDZIAŁEM NA STRONIE PODANA CENA PRAWIE 600ZŁ
NA PEWNO WARTO ZAINWESTOWAĆ - NIESTETY W TYM SEZONIE RACZEJ NIEOSIĄGALNE...

ALE POWIEDZ TAK NA PRZYSZŁOŚĆ
ILE CZASU GO MASZ, JAK CZĘSTO UŻYWASZ ORAZ JAK SIE MAJĄ DO RZECZY SZELKI, CZY NIE WYRYWAJA SIĘ PRZY ŁĄCZENIU Z PROTEKTOREM ITD.
CHODZI MI O JAKOŚĆ WYKONANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...