Skocz do zawartości

Honda VT 700-50


Gość wow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Posiadałem ten motorek prżez 3 sezony był troszeczke leciwy bo był z 83r.

wiadomo trzeba było wymienić pare żeczy ale to niewielki problem .prowadzi się super jak na czoperka wyprubowałem w austri, pali niewiele w trasie bo 4,5 na setke pzy prędkości żędu 120-140 ,co jeszcze do wypadów długih jak najbardziej polecam 2 osoby mnustwo bagążu a jemu to nic nie robi , moja honda z takim obcjążeniem po atostradzie we włoszeh zasuwała 180km/h wirago 750 zostało z tyłu tak samo z gs 850,

jedyna wada to koszt części ja kupowałem pare to wiem no i nietypowy akumulator w kształcie litery T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

ja tez mam ten motorek od 6 lat ztobilem 60000tys km i jestem zachwycony teraz ma 100000 tys km i musialem zrobic kapitalny z powodu niedbałości poprzedniego właściela a nie słabej jakości wykonania

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Jeździłem VT 700 z 86 r. i moje zdanie o tych sprzętach jest jak najlepsze. Wykonanie super, trwałość bez zarzutu, ogólnie klasa i fantastyczny, ponadczasowy wygląd. Szczególnie, jeśli wydechy są przeniesione na jedną stronę. Kilka fajnych udogodnień, których próżno szukać w nowszych modelach -- np. 6 bieg, wskaźnik rezerwy paliwa, kardan (no -- teraz wrócił!)... Z częściami faktycznie krucho, ale ujdzie...

 

To tak dobre motory, że jedyne, co mogłem zrobić, to przesiąść się na większy pojemnościowo... :)

 

Pzdr, telemis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam

A czy ktoś mógłby mnie poratować servisówką do vt 700c z 84 roku? :banghead: Będę wdzięczny w zamian mam do GTR1000 kawy z 88r. i Suzuki DL1000 z 2003r :icon_biggrin:

 

Ja mam Clymera a jak chcesz kupić to www.motopublica.pl chociarz zastanawiam się czy swojej juz nie sprzedać bo nie bardzo mi potrzebna.Ale jabys potrzebował to za koszty przesyłki mogę ci wysłać z kserowany dział o silniku który mi leży i zajmuje miejsce .

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo!!! Edzio, miałeś VT'ka? Rozumiem, że gdybym chciał skorzystać z oferty i przerobić swoje kominy wg Twojego uznania, to mogę się pisać?

 

Zgadza się od 99r śmigałem 6 lat VT 750C z 83r i zrobiłem nią 70tysi, późnie zakupiłem VT1100C z 89r i nią zrobiłem tylko 10tysi i szczęśliwy że ją sprzedałem bo nie muszę autobusu kupować żeby się nim przejechać.A przeróbka? -czemu nie jeśli nie będzie potrzeby ciąć chromów lub jeśli niedomagania estetyczne nie będą ci przeszkadzały po ewentualnym spawaniu Tigiem to wszystko jest możliwość przerobić.Jakbyś potrzebował jakiejś rady w kwesti Szedołek tych starszych to mam spore doświadczenie bo sam je exchumowałem jak była potrzeba z kapitalnym silnika włącznie.Moja Basia też od czoperów zaczynała od Viagry 535.Ale też jej przeszło teraz Monstera 900 ujeżdża.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niby też do ducatów kręciło, ale sam nie wiem... takiego Clasica 1000 Sport bym przyjął- nie powiem :P

 

A co do spawów, to i tak planuję owijkę na wydechy, więc bym przeżył :)

 

Jak by co to będę walił na PW

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A czy ktoś mógłby mnie poratować servisówką do vt 700c z 84 roku? ...

 

Jestes ziomek wiec najprosciej bedzie uzyczyc - mam e-booka "shop manual VT700C rok 84-85" oczywiscie w angielskiej mowie, rozdzialy w pdf razem cos prawie 200 MB, Moge Ci to na plyte zrzucic. To sobie odbierzesz.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...