Skocz do zawartości

Wsk 125


kaamil987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z wsk.. a więc , odpala fajnie i tyka sobie ale jak dam gazu to ją zamuli i zgaśnie i już nie odpali bo świeca zalana.. próbowałem na gaźnikach z innej wsk i to samo, iskre ma fajną, bawiłem się zapłonem i nic. może ktoś ma jakiś pomysł. proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem i tak i tak i z gaźnikami jest wszystko ok.. teraz byłem wymienić inna fajke i nic ale zauważyłem że jest mała iskra. i sprawdzałem przerwe na świecy i na przerywaczu i jest ok. jutro muszę ściągnąć magneto i zobaczyć cewkę może gdzieś zwarcie ma albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź styki od cewki i przerywacza, najlepiej go wyciągnij i przetrzyj ze śniedzi, popraw i poprawnie przykręć kable. Nie ma co się oszukiwać, WSK nie jest szczytem jakości, przerywacze często odstają, nie zgrywają się z kowadełkiem, no ale i tak jeździły. To jest tak prostu sprzęt, że wszystko trzeba sprawdzić na raz, tzn. gaźnik, zapłon, pierścienie, głowice. Rozebranie silnika to 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest po kapitalnym i ładnie chodził. ale ja go rozbierałem bo mi skrzynia siadła poźniej stał trochę i dopiero niedawno go wyciągnąłem i włożyłem do ramy

i nie wiem co mu się mogło stać

 

mam jeszcze jedno pytanie. Czy to może być wina zapieczonych pierścieni ?? Bo kiedyś mi go złapało i nie mogłem kopnąć kopką dopiero wlałem

do cylinda benzyny i jakoś rozruszałem ??

 

znalazłem problem. skończyła się platynka.. na największym rozwarciu nie chciała się otwierać.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stoi WSK'a. Wyremonotowałem silnik, można powiedzieć, że nowy, sprzedałem(mój błąd) i odkupiłem, a raczej zamieniłem, WSK po odbiorze to totalny złom, a ja już nie mam siły na kolejne rozkładanie. Miejmy nadzieję, że nadejdzie mnie chęć i znowu pogrzebie :)

 

Niech Ci służy i nie sprzedawaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...