Skocz do zawartości

Wyjazdy zorganizowane


Adam.M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Zwracam się do Was z prośbą o poradę. Otóż marzy mi się w tym roku jakaś ciekawa wyprawa na dwóch kółkach. W roku ubiegłym pojechałem na południe (czechy, słowacja) ale wiecie jak to bywa z pogodą - akurat przez cały mój urlop padał deszcz... Niestety nie jestem w stanie zmienić teminu urlopu w ostatniej chwili i dopasować do pogody. Jedynym sensownym rozwiązaniem jest więc zaplanowanie wyprawy w miejscu, gdzie pogoda jest pewniejsza. I tu dochodzę do sedna - co możecie polecić w tej materii? Ktoś z Was spędzał może urlop na motocyklu w Hiszpanii, czy Portugalii?? Jak wygląda sprawa z wypożyczalniami motocykli? A może transport mojego Horneta tam, na miejsce? Co bardziej się opłaca? Cały problem polega na tym, że nie mogę poświęcić wiele czasu na przygotowania itd. Pracuję teoretycznie 6 dni w tygodniu, w praktyce 7, po pracy nie mam nawet siły i czasu na porządne przejżenie for i poszperanie w sieci. Może znacie jakieś, jak to nazwałem w temacie, "wyjazdy zorganizowanie"? W grupie zawsze raźniej ;)

Aha, wyjazd wchodzi w grę max tygodniowy, żeby zostało jeszcze kilka dni na spędzenie z rodziną. Nie wspominając już że żona i tak suszy głowę o to że znikam na 3/4 urlopu...

 

Poradzicie coś? Jakieś pomysły???

 

Z góry bardzo dziękuję za uwagę poświęconą mojemu problemowi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście planuję w zależności od nastroju drugiej połówki albo w tym albo w przyszłym roku tygodniowy wypad na Chorwację. Oczywiście w samej już Chorwacji podróż omijając autostrady w kierunku na Dubrovnika starą drogą gdzie prowadzone były działania wojenne, a powrót wzdłuż wybrzeża do samej Rijeki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Takie wyjazdy organizuje np. Motormania. Zabierają Ci sprzęta na ciężarówkę, Ty dolatujesz samolotem i tydzień śmigasz po fajnych trasach. Dojazd do tak odległych krajów mija się z celem bo 2-3 dni poświęcasz na dojazd w jedną stronę. Nigdy jednak nie masz gwarancji, że trafisz na pogodę chyba, że latem ale wtedy temperatury są za wysokie...

Innym wyjściem jest polecieć samemu np. do Czarnogóry, Chorwacji, Austrii, Włoch. Nie jest tam aż tak daleko i jest gdzie polatać na sprzęcie.

Wszystko jeszcze zależy o jaikiej porze roku chcesz jechać.

Wyjazd tygodniowy możesz rozciągnąć do 9 dni weekend+5 dni roboczych +weekend.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary, to dobrze trafiłeś :) Widzę dla Ciebie jedno rozwiązanie - zapraszam do nas ;) Wyspy Kanaryjskie (pogoda pewna, bo Portugalia czy ta "kontynentalna" Hiszpania to różnie bywa), nowe motocykle BMW na miejscu (do wyboru, do koloru) i niepowtarzalny klimat gwarantowany ;) Wyjazdy tygodniowe no i nie musisz sie niczym przejmować i tracić czasu na przygotowania bo my wszystkim się zajmujemy. Wspomniałeś też coś o rodzince - jeśli chcesz to u nas można to połączyć, na Teneryfie jest mnóstwo atrakcji dla dzieciaków, czy Twojej żonki. Pośmigasz, a później nikt nie będzie Ci marudził, że się nudzili w domu :cool:

Wpadaj na www.rideside.pl - mnasz tam wszystko napisane więc nie będę się tu powtarzał ;) pozdro, Barry z RIDESIDE :rolleyes:

www.rideside.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Bardzo wszystkim dziękuję za Wasze odpowiedzi :)

 

Przyjżałem się już wszystkim propozycjom, porównałem, przekalkulowałem i przyznam szczerze, ze to co poleca Barry najbardziej mi się podoba. Raz że jakoś najbardziej ciągnie mnie na Kanary jak trochę o nich poczytałem, dwa że cenowo to całe rideside wygląda najlepiej, trzy że faktycznie może rodzinkę bym zabrał, i tak chcieli gdzieś wyskoczyć w końcu, a tak byłoby 2w1. Szkoda tylko, że nie ma tam innych motocykli poza BMW, chociaż przyznam - F800R mi się podoba :)

 

Ale zaraz zaraz, Barry, Ty nie pracujesz już w MotoRmanii?????? Od kiedy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) przyznam szczerze, ze to co poleca Barry najbardziej mi się podoba.

(...) Ale zaraz zaraz, Barry, Ty nie pracujesz już w MotoRmanii?????? Od kiedy????

 

Miło mi to słyszeć, zapraszam.

 

Zgadza się, od początku marca zmieniłem pracę, teraz już tylko RIDESIDE ;)

 

Pozdrawiam!

www.rideside.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła ściema

 

Witaj slav54,

przepraszam, ale nie rozumiem. Uważasz, że nie powinienem udzielić jawnie na forum informacji na temat firmy, w której pracuję i nie powinienem jej polecać? To chyba naturalne. Przepraszam jeśli ktoś negatywnie to odebrał, myślałem że to normalne. Nie zmuszam nachalnie, po prostu zachęciłem, tyle. Oczywiście, każdy ma swój rozum, każdy samodzielnie porówna ofery, podejmie decyzje

 

Pozdrawiam!

B.

Edytowane przez >>Barry

www.rideside.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

... ta wymiana korespondencji to ściema , co do firm organizujących wyjazdy to jestem całkowicie ZA ... Jest wiele osób ,które mają troche kasy ale mało czasu . Nie wiem co na to moderator ,ale uważam takich ofert powinno więcej .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wspominając już że żona i tak suszy głowę o to że znikam na 3/4 urlopu...

 

Poradzicie coś? Jakieś pomysły???

 

 

Może zmienić żonę? :biggrin:

Edytowane przez Misiek 63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...