Skocz do zawartości

Jaki większy silnik do Honda CB50J ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż zamierzam przerabiać swój motorower na 80/125.

Oczywiście prawko już jest :)

Aktualnie mam 50. Chodzi o to, że nie wiem czy wstawię tam jakiś silnik inny, aby te mocowania pasowały itd.

Prosiłbym o propozycję i rady co mogę w tej sytuacji zrobić, i najlepiej linku do niedrogich silników.

Edytowane przez My-eSerwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zmień motorower na motocykl. w komplecie z więszkym silnikiem dostaniesz gratis lepsze zawieszenie i hamulce.

 

a cb 50 za chwile jak nie już stanie się fajnym klasykiem i bazą na cofica.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może mniejszą zebatkę na tył założ. delikatny tiuning gażnika , sportowy filter.

wyjdzie taniej niż rzeźba z innym silnikiem....

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może mniejszą zebatkę na tył założ. delikatny tiuning gażnika , sportowy filter.

wyjdzie taniej niż rzeźba z innym silnikiem....

 

To jest silnik 4T i co chcesz zrobić tym sportowym filtrem ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może mniejszą zebatkę na tył założ. delikatny tiuning gażnika , sportowy filter.

wyjdzie taniej niż rzeźba z innym silnikiem....

 

Nie zapomnij plastra na doopsko przykleic, daje 10 KM

 

Nie przerabiaj to juz jest klasyk i robi sie ich coraz mniej za 10 lat bedzie warty majatek.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie nasączył bym olejem:)

 

może trochę przesadziłem pisząc "sportowy"

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź to wystaw na allegro, sprzedaj komuś kto postawi go na regale w domu, a sobie kup za to coś innego i nie kombinuj jak koń pod górkę,

z gówna bata nie ukręcisz, więcej niż 80km/h nim nie polecisz, a za 1000-2000 kupisz sobie jakąś 125/ 250 i jeździj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...