Skocz do zawartości

Prosze o radę .. :-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Jagdtiger, robiles juz wymiane paskow rozrzadu w Monsterze ?

Jezeli nie to pogadamy jak zrobisz, nie mowiac o tym ze i tak zaplacisz mniej niz Sofija w warszawskim serwisie, poza tym ze nie zawsze uda im sie to zrobic dobrze.

 

Pasek o podwyższonej wytrzymałości (na 20.000 km) kosztuje 80 zł. Są dwa, więc koszt 160 zł. Można kupić jeszcze tańsze paski o wytrzymałości do 10.000 km.

Wymiana trwa pół godziny, kosztuje max 100 zł. Żeby źle wymienić paski trzeba natrafić na naprawdę fachowego olewacza (wiem, że takich nie brakuje).

A teraz mi powiedzcie, ile może kosztować łańcuszek rozrządu np do R6 lub SV? I ile jaki koszt jego wymiany?

Ceny części do Ducati są relatywnie tanie, w wielu przypadkach znacznie tańsze niż do japończyków.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak - testowane przeze mnie osobiście - stoi na molo rząd maszyn, w tym moja Duka i Hornet. Przechodnie jak podchodzili to pierwszą oglądaną maszyną była oczywiście Duka  :mrgreen:

 

taaa a swistak siedzi .... :P :mrgreen:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blablabla...zamienil stryjek ......po co zamieniac sprzety,ktore niewiele sie roznia co do masy??? jak chcesz mniejszy to kup sobie 125<hahaha>.....moja rada niesprzedawac tego, a nauczyc(oswoic,przyzwyczaic) i dalej jezdzic......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaqdtiger napisal:

testowane przeze mnie osobiście - stoi na molo rząd maszyn, w tym moja Duka i Hornet. Przechodnie jak podchodzili to pierwszą oglądaną maszyną była oczywiście Duka

 

Wczoraj na molo w Zopott staly dwa Maraudery cy cuś, jednak wszyscy dziwnym trafem ślinili się na widok srebrnego 360 Spider... Dziwne, co? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...