Skocz do zawartości

Yamaha Virago 1,1 wymiana zacisków i pompy hamulcowej


Rekomendowane odpowiedzi

Gurim ok przewody pomogły ale i tak zaloze zaciski z r6 . Musi to lepiej hamowac :-)) Czekam na odebranie oryginalnej ramy z malowania i poskladam to zdjęcia będą. Zastanawiam się w ostateczności na całym przodzie z innego moto. Bo nie mam pojęcia dlaczego ale silnik jest szybszy od hamulcow:-)) Teraz"pierdołka" jak ją nazywam ma rame z 1100 zakupionej na silnik . Dobrze bo mogę jeździć i jednocześnie remontować

 

Przewody kupione na e bayu za58 funtów . Z tym ze ja wziołem dwa długie , zamiast trzech z rozgałęźnikiem . Przednie zawieszenie mam pompowane .

Edytowane przez tomasz wloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - warto podsumowywać tematy, za dużo kończy sie urwanych i niedokończonych (ja brałem do tej pory Hele)

 

 

...przewody pomogły ale i tak zaloze zaciski z r6 . Musi to lepiej hamowac :-))

 

zawsze przy takich podmiankach pierwsze pytanie jest - jaki jest repertuar klocków do tych zacisków i jak to sie zachowa na innej tarczy i innym przodzie? różnie z tym bywa, napisz kiedyś co wyszło (są takie niuanse, że niby lepiej biorą ale twardo, drętwo itd).

A podmianka całego przodu, czemu nie? Można całego konia deczko przebudować, wrzuć zdjęcia kiedyś :)

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody to firma Venhil. Adres to www.venhill.co.uk cena to 58 funtów razem z wszelkimi podkładkami i złączkami.Napewno się odezwe bo sam szukam odpowiedzi na różne pytania w internecie .Firma venhill ma wszelkie przewody do najróżniejszych motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...